where does the good go @rainingcity
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 wegetarianizm.

Go down 
+2
Skarpet.
nana;
6 posters
AutorWiadomość
nana;
forum's mommy.
nana;


Liczba postów : 737
Join date : 10/05/2009
Age : 28

wegetarianizm. Empty
PisanieTemat: wegetarianizm.   wegetarianizm. Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 6:40 pm

no właśnie, jesteście wegetariankami?


osobiście bez mięsa nie mogłabym żyć, no niestety. podobno kiedyś jak będę starsza to będę "wpieprzać sałatki", żeby utrzymać wagę, no, ale póki co ze słowem wegetarianizm nie jestem zbyt związana.
Powrót do góry Go down
https://rainingcity.forumpolish.com
Skarpet.
forum's fairy.
Skarpet.


Liczba postów : 690
Join date : 16/05/2009
Age : 29
Skąd : Białystok

wegetarianizm. Empty
PisanieTemat: Re: wegetarianizm.   wegetarianizm. Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 6:53 pm

raz na obozie dawali stare mięso to powiedziałam że jestem wegetarianką i musze przyznać że bez miesą da sie żyć LOve jadłam sałatki owocowe i naleśniczki,ah, ale na przyszłośc to chyba nie chciałabym zostać wegetarianką. Świata tym nie zmienie.
Powrót do góry Go down
http://skarpet.fbl.pl
kaarmel

kaarmel


Liczba postów : 255
Join date : 18/05/2009
Age : 29
Skąd : Dziesięć metrów nad Ziemią

wegetarianizm. Empty
PisanieTemat: Re: wegetarianizm.   wegetarianizm. Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 7:43 pm

żeby cały świat był wegetarianinami, a samemu się nic nie zdziała ;) a szkoda
Powrót do góry Go down
Underclass Hero

Underclass Hero


Liczba postów : 106
Join date : 09/06/2009
Age : 31
Skąd : Lublin

wegetarianizm. Empty
PisanieTemat: Re: wegetarianizm.   wegetarianizm. Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 9:59 am

Ja tam się do tego nie pałam za bardzo, ale nie mam nic przeciwko. Może byłoby fajnie, ale moja silna wola nie jest aż tak silna, haha! ;-D
Powrót do góry Go down
http://wniebowcieta.fbl.pl
effy

effy


Liczba postów : 52
Join date : 23/06/2009
Age : 29
Skąd : Warszawa

wegetarianizm. Empty
PisanieTemat: Re: wegetarianizm.   wegetarianizm. Icon_minitimeSro Lip 15, 2009 11:35 pm

Może w przyszłości... Teraz raczej nie, wiem, że mój organizm potrzebuje tego i tego, poza tym - silna wola. Nie lubię jeść mięsa, ale na razie to nic nie umknie przed mamą/tatą.
Powrót do góry Go down
czarna

czarna


Liczba postów : 28
Join date : 27/07/2009

wegetarianizm. Empty
PisanieTemat: Re: wegetarianizm.   wegetarianizm. Icon_minitimePon Lip 27, 2009 4:40 pm

ja jem tylko chude mięso. nienawidzę takich tłustych, żyłkowatych, bo od razu wszystko mi do gardła podchodzi no i nie przełknę. jem coś tam, ale i tak niewiele.
uważam, że młodzież nie powinna być vege, ponieważ dorastamy i niezbędne do rozwoju naszego organizmu są właśnie te cholerne mięska, czyż nie?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





wegetarianizm. Empty
PisanieTemat: Re: wegetarianizm.   wegetarianizm. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
wegetarianizm.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
where does the good go @rainingcity :: funpark :: ;i want a new drug-
Skocz do: