where does the good go @rainingcity
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 co robicie by dobrze wyglądać?

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
nana;
forum's mommy.
nana;


Liczba postów : 737
Join date : 10/05/2009
Age : 28

co robicie by dobrze wyglądać? Empty
PisanieTemat: co robicie by dobrze wyglądać?   co robicie by dobrze wyglądać? Icon_minitimePon Cze 08, 2009 6:05 pm

Czasem bywa tak, że wyglądamy niezbyt dobrze: ( w pomim przypadku to siedem dni w tygodniu Smile ) podpuchnięte oczy, wypryski, popękane usta. Wydaje mi się, że chyba każdej zdarzy się taka sytuacja, kiedy nie jest się w formie. Macie jakieś sposoby by sprawić, że wyglądacie o niebo lepiej? Shocked


No więc, choruję średnio co dwa tygodnie, a to jest wrecz równoznaczne z wyglądaniem jak trup =,=. Najczesciej, gdy moj wyglad pozostawia wiele do zyczenia to spinam wlosy w kok, dokladnie myje twarz woda i zelem do mycia, pozniej gdy nie jestem zapoatrzona w maseczki, to robię peeling cukrowy ( wystarczy mieszanka kremu do twarzy, zelu do mycia twarzy i zwykly cukier ). pozniej reguluje brwi i smaruje cala twarz oliwka, czekam, az troche wsiaknie i zmywam ja woda, ewentualnie zostawiam troche na ustach, zeby staly sie miekkie i ladne. Gdy juz zrobie porzadek z moja twarza to myje wlosy, biore prysznic i maluje paznokcie. Trzeba przyznac, ze efekty naprawde widac Shocked
Powrót do góry Go down
https://rainingcity.forumpolish.com
Underclass Hero

Underclass Hero


Liczba postów : 106
Join date : 09/06/2009
Age : 31
Skąd : Lublin

co robicie by dobrze wyglądać? Empty
PisanieTemat: Re: co robicie by dobrze wyglądać?   co robicie by dobrze wyglądać? Icon_minitimeWto Cze 09, 2009 1:09 pm

Wypróbuję Twój sposób, bo mam strasznie strasznie suchą buzię... ;-( Może ta oliwka coś zdziała, hehe ;-)
Powrót do góry Go down
http://wniebowcieta.fbl.pl
paulinaoo

paulinaoo


Liczba postów : 16
Join date : 19/06/2009
Age : 30
Skąd : Kraków

co robicie by dobrze wyglądać? Empty
PisanieTemat: Re: co robicie by dobrze wyglądać?   co robicie by dobrze wyglądać? Icon_minitimeSob Cze 20, 2009 4:55 pm

oliwką smarujesz twarz ? ;> nie słyszałam o tym ,ale przydałoby mi się.
możesz napisać o niej coś więcej ? jakiej fiirmy i takie tam bla bla bla ?
:*
Powrót do góry Go down
perry

perry


Liczba postów : 34
Join date : 27/06/2009

co robicie by dobrze wyglądać? Empty
PisanieTemat: Re: co robicie by dobrze wyglądać?   co robicie by dobrze wyglądać? Icon_minitimePią Gru 25, 2009 10:58 pm

po co oliwką, są dobre kremy, ja np. mam krem kakaowy Ziaji, jest rewelacyjny na sucha skórę
Powrót do góry Go down
Sponsored content





co robicie by dobrze wyglądać? Empty
PisanieTemat: Re: co robicie by dobrze wyglądać?   co robicie by dobrze wyglądać? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
co robicie by dobrze wyglądać?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
where does the good go @rainingcity :: funpark :: ;i want a new drug-
Skocz do: