where does the good go @rainingcity
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czy Magia Istnieje ... ?

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Jane

Jane


Liczba postów : 75
Join date : 17/05/2009
Age : 31
Skąd : Wroclaw

Czy Magia Istnieje ... ? Empty
PisanieTemat: Czy Magia Istnieje ... ?   Czy Magia Istnieje ... ? Icon_minitimePon Maj 18, 2009 8:17 pm

... w twojej głowie ?

Co sądzisz o ogólnej fabule książki - czy nie jest aby czasem zużyta ? Walka dobra ze złem czy może uważasz ją za nowatorską i ciekawą - wyraź swoją opinie na temat serii książek HP ;)
Powrót do góry Go down
http://www.etffan.org
kaarmel

kaarmel


Liczba postów : 255
Join date : 18/05/2009
Age : 29
Skąd : Dziesięć metrów nad Ziemią

Czy Magia Istnieje ... ? Empty
PisanieTemat: Re: Czy Magia Istnieje ... ?   Czy Magia Istnieje ... ? Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 9:51 pm

fabuła dość popularna fakt, ale ona dodała tyle niesamowitych szczegółów, że cała saga ma magię. inną niż jakakolwiek inna książka.
pokochałam tą książkę od pierwszego 'wejrzenia' xD
Powrót do góry Go down
Skarpet.
forum's fairy.
Skarpet.


Liczba postów : 690
Join date : 16/05/2009
Age : 29
Skąd : Białystok

Czy Magia Istnieje ... ? Empty
PisanieTemat: Re: Czy Magia Istnieje ... ?   Czy Magia Istnieje ... ? Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 6:44 pm

nie wiem czy istnieje.


ale to jest strasznie podjerzane że w zwiastunie HPiKPK jest Gandalf co po sprawdzeniu okazuje sie że to nie Gandalf. !
Powrót do góry Go down
http://skarpet.fbl.pl
Sponsored content





Czy Magia Istnieje ... ? Empty
PisanieTemat: Re: Czy Magia Istnieje ... ?   Czy Magia Istnieje ... ? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Czy Magia Istnieje ... ?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
where does the good go @rainingcity :: funpark :: ;harry potter and the rainingcity :: serie. :: Harry Potter.-
Skocz do: