where does the good go @rainingcity
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zakończenie

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Jane

Jane


Liczba postów : 75
Join date : 17/05/2009
Age : 31
Skąd : Wroclaw

Zakończenie Empty
PisanieTemat: Zakończenie   Zakończenie Icon_minitimePon Maj 18, 2009 8:26 pm

Wiadomo już jak zakończyła się seria - oczywiście zwysięstwem Dobra nad Złem. A może twierdzisz że tak wcale nie powinno być może to Lord Voldemort powinien pokonać Harry'ego i zapanować nad światem by książka nie była typową opowiastką dla dzieci ?
Wyraź swoją opinię na ten temat !
Powrót do góry Go down
http://www.etffan.org
kaarmel

kaarmel


Liczba postów : 255
Join date : 18/05/2009
Age : 29
Skąd : Dziesięć metrów nad Ziemią

Zakończenie Empty
PisanieTemat: Re: Zakończenie   Zakończenie Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 9:49 pm

dla mnie było bosko jak ona wymyśliła zakończenie.
chciałam porwać książkę jak on szedł do lasu by się poddać za przyjaciół, a okazało się to tylko atrapą.
myślę, że dobrze, że Harry wygrał. od pierwszej książki marzyłam, żeby Lord Voldemort wreszcie poległ większemu uczuciu niż nienawiść i chęć zapanowania nad światem
Powrót do góry Go down
Jane

Jane


Liczba postów : 75
Join date : 17/05/2009
Age : 31
Skąd : Wroclaw

Zakończenie Empty
PisanieTemat: Re: Zakończenie   Zakończenie Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 4:20 pm

Mi zakończenie pasuje ale wolałabym wersje że dobro zostaje pokonane i że Harry ginie - bo każdego kiedyś czeka śmierć o.
Powrót do góry Go down
http://www.etffan.org
Chloe

Chloe


Liczba postów : 37
Join date : 30/05/2009

Zakończenie Empty
PisanieTemat: Re: Zakończenie   Zakończenie Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 5:10 pm

Wygrana Harry'ego była LOve jednakże wkurzyło mnie te ustawianie na siłę par Harry & Ginny, Ron & Hermiona.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zakończenie Empty
PisanieTemat: Re: Zakończenie   Zakończenie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zakończenie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
where does the good go @rainingcity :: funpark :: ;harry potter and the rainingcity :: serie. :: Harry Potter.-
Skocz do: