where does the good go @rainingcity
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Uśmiercanie.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Jane

Jane


Liczba postów : 75
Join date : 17/05/2009
Age : 31
Skąd : Wroclaw

Uśmiercanie. Empty
PisanieTemat: Uśmiercanie.   Uśmiercanie. Icon_minitimePon Maj 18, 2009 8:28 pm

Czy waszym zdaniem motywy śmierci przyjacioł Harry'ego były potrzebne czy może np. powinna powstać kolejna książka w której Harry poznaje sposób cofnięcia Avada Kedavra i wskrzesza Dumbledore'a czy Syriusza Blacka ?
Powrót do góry Go down
http://www.etffan.org
kaarmel

kaarmel


Liczba postów : 255
Join date : 18/05/2009
Age : 29
Skąd : Dziesięć metrów nad Ziemią

Uśmiercanie. Empty
PisanieTemat: Re: Uśmiercanie.   Uśmiercanie. Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 9:46 pm

moim zdaniem idealnie jest tak jak jest teraz.
czyli umarł mój ukochany Syriusz... (ale sie za nim napłakałam!) i bliźniacy i Lupin i cała fajna reszta.
ale napewno nie uśmiercała ich Rowling dla zabawy czy zachcianek tylko coś w tym było, bo dlaczego miałaby zadać czytelnikom tyle płaczu (a myślę, że dużo osób płakało na tej książce)
osobiście lubię tragiczne książki, bo wydają mi się jeszcze piękniejsze.
Powrót do góry Go down
Jane

Jane


Liczba postów : 75
Join date : 17/05/2009
Age : 31
Skąd : Wroclaw

Uśmiercanie. Empty
PisanieTemat: Re: Uśmiercanie.   Uśmiercanie. Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 4:19 pm

Zginoł jeden bliźniak :P

Ja ryczałam fakt zwłaszcza przy Syriuszu i wydaje mi się że te wszystkie śmierci bliższych Harry'emu osób miały ukazać to że w życiu nigdy nie jest prosto i że nie zawsze dobro jest górą (interpretuje wydarzenia jako walke dobra ze złem na lini życia)
Powrót do góry Go down
http://www.etffan.org
kaarmel

kaarmel


Liczba postów : 255
Join date : 18/05/2009
Age : 29
Skąd : Dziesięć metrów nad Ziemią

Uśmiercanie. Empty
PisanieTemat: Re: Uśmiercanie.   Uśmiercanie. Icon_minitimeWto Cze 09, 2009 8:06 pm

ah, no tak jeden bliźniak Very Happy

zgadzam się z tobą Jane Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Uśmiercanie. Empty
PisanieTemat: Re: Uśmiercanie.   Uśmiercanie. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Uśmiercanie.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
where does the good go @rainingcity :: funpark :: ;harry potter and the rainingcity :: serie. :: Harry Potter.-
Skocz do: