where does the good go @rainingcity
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mia Thermopolis

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
kaarmel

kaarmel


Liczba postów : 255
Join date : 18/05/2009
Age : 29
Skąd : Dziesięć metrów nad Ziemią

Mia Thermopolis Empty
PisanieTemat: Mia Thermopolis   Mia Thermopolis Icon_minitimeCzw Lip 09, 2009 11:25 pm

pomyślałam, by o niej stworzyć osobny temat. główna postać i dużo jest do powiedzenia.
no więc co o niej myślicie?

___
uważam, że Mia jest sympatyczna. napewno miała sporo wpadek, ale ogólnie jest w porządku. jedyne co mnie wkurzało to jej opisy o seksie. czasem miałam wrażenie, że myśli tylko o jednym.
Powrót do góry Go down
perry

perry


Liczba postów : 34
Join date : 27/06/2009

Mia Thermopolis Empty
PisanieTemat: Re: Mia Thermopolis   Mia Thermopolis Icon_minitimePią Lip 10, 2009 3:50 pm

dla mnie miała zaburzenia emocjonalne - naprawdę, jej postać jest ode mnie starsza, a myślałam, że czytam książkę o uchuchanej dwunastce.
Powrót do góry Go down
kaarmel

kaarmel


Liczba postów : 255
Join date : 18/05/2009
Age : 29
Skąd : Dziesięć metrów nad Ziemią

Mia Thermopolis Empty
PisanieTemat: Re: Mia Thermopolis   Mia Thermopolis Icon_minitimePią Lip 10, 2009 8:32 pm

już w dalszych częściach to ona była taka rozpuszczona. a w pierwszej taka zwykła dziewczyna.
Powrót do góry Go down
alicja_

alicja_


Liczba postów : 157
Join date : 11/07/2009
Age : 29

Mia Thermopolis Empty
PisanieTemat: Re: Mia Thermopolis   Mia Thermopolis Icon_minitimeNie Lip 12, 2009 3:19 pm

ta seria jest taka pusta! (nie urażając nikogo). książka dobra, jeśli ktoś niema ochoty myśleć...
Powrót do góry Go down
nana;
forum's mommy.
nana;


Liczba postów : 737
Join date : 10/05/2009
Age : 28

Mia Thermopolis Empty
PisanieTemat: Re: Mia Thermopolis   Mia Thermopolis Icon_minitimeNie Lip 12, 2009 3:21 pm

czy ja wiem... mam Pamietniki Ksiezniczki chyba do 4, poniewaz z ksiazki na ksiazke robi sie coraz gorzej. poza zamilowaniem do lektur ambitnych, lubie tez takie zwykle, lekkie i mysle, ze i takie sa potrzebne.
Powrót do góry Go down
https://rainingcity.forumpolish.com
alicja_

alicja_


Liczba postów : 157
Join date : 11/07/2009
Age : 29

Mia Thermopolis Empty
PisanieTemat: Re: Mia Thermopolis   Mia Thermopolis Icon_minitimeNie Lip 12, 2009 3:28 pm

tak, to prawda, że z każda częścią było gorzej. Mi nawet fajnie się czytało 1. Do 4 było znośnie...
Powrót do góry Go down
Chloe

Chloe


Liczba postów : 37
Join date : 30/05/2009

Mia Thermopolis Empty
PisanieTemat: Re: Mia Thermopolis   Mia Thermopolis Icon_minitimePon Lip 13, 2009 12:06 am

Mia w pierwszych częściach była zwyczajną dziewczyną, acz bardzo sympatyczną. Podobało mi się to, że tak naiwnie zakochiwała się np. w Joshu, że miała swoje ulubione filmy, że traktowała życie z humorem. Później było już tylko gorzej. I nie chodzi tu już nawet o jej zamiłowanie do drogich ciuchów czy o przyjaźń z Laną (bo akurat to mi się podobało). Głównie chodzi o to, że stała się osobą zupełnie pozbawioną rozsądku, mimo zapewnień, że w ostatniej części jest już doświadczona przez los.
Według mnie po prostu zdziwaczała.
Powrót do góry Go down
nana;
forum's mommy.
nana;


Liczba postów : 737
Join date : 10/05/2009
Age : 28

Mia Thermopolis Empty
PisanieTemat: Re: Mia Thermopolis   Mia Thermopolis Icon_minitimePon Lip 13, 2009 10:25 am

Chloe napisał:
Mia w pierwszych częściach była zwyczajną dziewczyną, acz bardzo sympatyczną. Podobało mi się to, że tak naiwnie zakochiwała się np. w Joshu, że miała swoje ulubione filmy, że traktowała życie z humorem. Później było już tylko gorzej. I nie chodzi tu już nawet o jej zamiłowanie do drogich ciuchów czy o przyjaźń z Laną (bo akurat to mi się podobało). Głównie chodzi o to, że stała się osobą zupełnie pozbawioną rozsądku, mimo zapewnień, że w ostatniej części jest już doświadczona przez los.
Według mnie po prostu zdziwaczała.

wydaje mi sie, ze mozg wypraly jej pieniadze i ze byla tym kim byla.
Powrót do góry Go down
https://rainingcity.forumpolish.com
Sponsored content





Mia Thermopolis Empty
PisanieTemat: Re: Mia Thermopolis   Mia Thermopolis Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mia Thermopolis
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
where does the good go @rainingcity :: funpark :: ;harry potter and the rainingcity :: serie. :: Pamiętnik księżniczki.-
Skocz do: