where does the good go @rainingcity
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Lady Gaga: "Zbankrutowałam już cztery razy!"

Go down 
AutorWiadomość
emily.
forum's nanny.
emily.


Liczba postów : 60
Join date : 09/07/2009
Skąd : Stumilowy Las, Poznań

Lady Gaga: "Zbankrutowałam już cztery razy!" Empty
PisanieTemat: Lady Gaga: "Zbankrutowałam już cztery razy!"   Lady Gaga: "Zbankrutowałam już cztery razy!" Icon_minitimeSob Lip 11, 2009 7:49 pm

Przez ostatnie pół roku Lady GaGa zarobiła miliony. Gra mnóstwo koncertów, jej piosenki lecą w radiach na całym świecie. Mimo to piosenkarka twierdzi, że... jest bankrutką. Te rewelacje radzimy traktować z dużym przymróżeniem oka:

Zbankrutowałam już chyba cztery razy
– powiedziała piosenkarka dziennikarzom. Mój menadżer ma ochotę mnie zastrzelić. Każdy dolar, który trafił na moje konto został natychmiast wydany na występy. Nieustannie żyję dzięki kredytom i pożyczkom od przyjaciół. Jak tylko odbiłam się od dna i na moje konto zaczynają wpływać pieniądze, od razu wpadam na jakiś szalony pomysł i wydaję wszystko na moją artystyczną wizję. Niestety, już wkrótce zaczynam kolejną trasę koncertową, więc pewnie znowu będę bezdomna i wszyscy będą musieli za mnie płacić.

Tę wypowiedź nominujemy do kategorii bzdury roku. Przy okazji, GaGa po raz kolejny podzieliła się z czytelnikami szczegółami swojego życia intymnego:

Nie mam teraz faceta. Lubię się dobrze bawić. Seks uprawiam z kolegami z mojego zespołu, bo to o wiele łatwiejsze
- wyznała.


źródło: pudelek.pl
Powrót do góry Go down
http://nothingleft.blog.pl
 
Lady Gaga: "Zbankrutowałam już cztery razy!"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Bryce Dallas Howard zastąpi Rachelle Lefevre w "Zaćmieniu"
» Nie zagra w "Piratach z Karaibów 4" przez... dziewczynę!
» "schrupałabym Pattinsona"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
where does the good go @rainingcity :: funpark :: ;stars are blinding :: plotki.-
Skocz do: