where does the good go @rainingcity
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Język angielski

Go down 
+10
Alexz
Carrie
paulisa
shontelle
Underclass Hero
claire
alohahavai
nana;
Skarpet.
kaarmel
14 posters
AutorWiadomość
kaarmel

kaarmel


Liczba postów : 255
Join date : 18/05/2009
Age : 29
Skąd : Dziesięć metrów nad Ziemią

Język angielski Empty
PisanieTemat: Język angielski   Język angielski Icon_minitimeWto Maj 26, 2009 10:53 pm

Więc chyba najpopularniejszy język.

Co o nim myślicie?
Uczycie się go?
Jest dla was trudny czy łatwy?
Powrót do góry Go down
Skarpet.
forum's fairy.
Skarpet.


Liczba postów : 690
Join date : 16/05/2009
Age : 29
Skąd : Białystok

Język angielski Empty
PisanieTemat: Re: Język angielski   Język angielski Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 8:33 am

Uczę się.
Jak ktoś chce go się nauczyć to jest prosty, a jak ktoś nie chce no to jest trudny. proste ;d
Powrót do góry Go down
http://skarpet.fbl.pl
nana;
forum's mommy.
nana;


Liczba postów : 737
Join date : 10/05/2009
Age : 28

Język angielski Empty
PisanieTemat: Re: Język angielski   Język angielski Icon_minitimeCzw Maj 28, 2009 6:01 pm

kaarmel napisał:
Co o nim myślicie?
Strasznie lubię, łatwo wchodzi mi do głowy.

kaarmel napisał:
Uczycie się go?
Tak, od jakichś dwóch lat. Najwięcej słów chyba jednak zapamiętuje nie z lekcji, a z piosenek.

kaarmel napisał:
Jest dla was trudny czy łatwy?
Łatwy, a może raczej średni. Wiadomo, że żadnego języka nie opanujesz w tydzień, na to potrzebne są lata, ale angielski jest dość przyjemny, na dodatek wymowa jest prosta.
Powrót do góry Go down
https://rainingcity.forumpolish.com
alohahavai

alohahavai


Liczba postów : 63
Join date : 15/05/2009

Język angielski Empty
PisanieTemat: Re: Język angielski   Język angielski Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 9:29 pm

kocham, kocham mój angielski LOve
łatwo mi wchodzi do głowy, bo chcę go się uczyć. wystarczy się skupić, szczególnie, że moja nauczycielka słucha takiej muzyki jak ja i o tym najczęściej gawędzimy ; d
nienawidzę mowy zależnej i niezależnej, okresy warunkowe mi się mylą. od ośmiu lat się uczę : )
Powrót do góry Go down
claire

claire


Liczba postów : 28
Join date : 09/06/2009
Age : 30
Skąd : Szczecin

Język angielski Empty
PisanieTemat: Re: Język angielski   Język angielski Icon_minitimeWto Cze 09, 2009 5:40 pm

Jak już mówiłam w innym temacie, byłam rok w Irlandii, więc jest strasznie dla mnie prosty ;) Gdybym została do końca gimnazjum, miałabym go w jednym paluszku, a tak to niestety Sad
Uczę się od 4 klasy podstawówki czyli jakieś 5 lat Smile
Powrót do góry Go down
Skarpet.
forum's fairy.
Skarpet.


Liczba postów : 690
Join date : 16/05/2009
Age : 29
Skąd : Białystok

Język angielski Empty
PisanieTemat: Re: Język angielski   Język angielski Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 8:53 pm

Napisałam test z dodatkowego angielskiego na 76% a on był zajebongo trudny ! LOve
duma duma dumaaaaaaa !
/chyba 10 czasów było ;o/
Powrót do góry Go down
http://skarpet.fbl.pl
Underclass Hero

Underclass Hero


Liczba postów : 106
Join date : 09/06/2009
Age : 31
Skąd : Lublin

Język angielski Empty
PisanieTemat: Re: Język angielski   Język angielski Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 10:01 am

Uwielbiam angielski, jest całkiem łatwy - największy problem mam z czasami i gramatyką, haha! ;-D Nawet z testów gimnazjalnych miałam 48/50.. A na próbnym 49 Szkoda że się nie wlicza xD Hehe ;-p
Powrót do góry Go down
http://wniebowcieta.fbl.pl
shontelle

shontelle


Liczba postów : 20
Join date : 11/07/2009

Język angielski Empty
PisanieTemat: Re: Język angielski   Język angielski Icon_minitimeSob Lip 11, 2009 2:14 pm

Uwielbiam, kocham, jest moim konikiem,że tak powiem ;d LOve Uwielbiam się jego uczyc [?!], posługiwac się nim. Jest chyba najbardziej przydatny.
Powrót do góry Go down
paulisa

paulisa


Liczba postów : 49
Join date : 09/07/2009
Age : 30

Język angielski Empty
PisanieTemat: Re: Język angielski   Język angielski Icon_minitimeSob Lip 11, 2009 4:51 pm

Underclass Hero napisał:
Nawet z testów gimnazjalnych miałam 48/50..
ja miałam 49 z testu .
a jedna moja kol 50 ;o
Powrót do góry Go down
Carrie

Carrie


Liczba postów : 413
Join date : 11/07/2009
Age : 32
Skąd : Toruń

Język angielski Empty
PisanieTemat: Re: Język angielski   Język angielski Icon_minitimeSob Lip 11, 2009 7:05 pm

Jak ja pisałam egzamin to nie było jeszcze językowego.

A co do j.angielskiego - uczę się już 8 lat, teraz będzie leciał 9 rok. Jestem w klasie z rozszerzonym angielskim. Lubię ten język ;) Jak dla mnie jest całkiem łatwy, mam jednak problemy z czasami Very Happy Ale 5 jakoś wyciągnęłam Very Happy Planuję na maturze pisać rozszerzoną.
Powrót do góry Go down
Alexz

Alexz


Liczba postów : 24
Join date : 17/05/2009

Język angielski Empty
PisanieTemat: Re: Język angielski   Język angielski Icon_minitimeNie Lip 12, 2009 8:20 pm

uczę się.
kocham język i rozmawiać po angielsku.
ubóstwiam brytyjski akcent, ale ostatnim rokiem nienawidzę moich lekcji angielskiego, gdy nauczyciela coś pierdyknęło.
Powrót do góry Go down
alicja_

alicja_


Liczba postów : 157
Join date : 11/07/2009
Age : 29

Język angielski Empty
PisanieTemat: Re: Język angielski   Język angielski Icon_minitimeNie Lip 12, 2009 8:37 pm

ja tam lubię angielski. wszytko zależy od nastawienia Smile ja już mam nawet certyfikat ^^
Powrót do góry Go down
perry

perry


Liczba postów : 34
Join date : 27/06/2009

Język angielski Empty
PisanieTemat: Re: Język angielski   Język angielski Icon_minitimeNie Lip 12, 2009 11:32 pm

ja będę w tym roku szkolnym zdawać.
dlatego będę musiała ciężko harować, bo przez ostatni rok sobie trochę odpuściłam.ale teraz zaczynam chodzić na indywidualne zajęcia i wszystko nadrobię.
Powrót do góry Go down
serpentyna

serpentyna


Liczba postów : 75
Join date : 22/07/2009
Age : 29

Język angielski Empty
PisanieTemat: Re: Język angielski   Język angielski Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 3:29 pm

lubie, jest dla mnie prosty&ucze sie go od 9 lat, teraz bedzie 10 ;D
Powrót do góry Go down
http://nitrogliceryna.livejournal.com
czarna

czarna


Liczba postów : 28
Join date : 27/07/2009

Język angielski Empty
PisanieTemat: Re: Język angielski   Język angielski Icon_minitimePon Lip 27, 2009 10:48 pm

długo się uczę i muszę przyznać, że dość nieźle się dogaduję. lubię ten język.
ta cholernie chciałabym wyjechać do usa, żeby poczuć to na własnej skórze, aj LOve
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Język angielski Empty
PisanieTemat: Re: Język angielski   Język angielski Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Język angielski
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Język Japoński.
» Język niemiecki
» Język francuski
» Język włoski
» Język szwedzki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
where does the good go @rainingcity :: funpark :: ;other side of the world :: zagranica. :: języki obce.-
Skocz do: