where does the good go @rainingcity
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 let's play to love game.

Go down 
AutorWiadomość
Skarpet.
forum's fairy.
Skarpet.


Liczba postów : 690
Join date : 16/05/2009
Age : 29
Skąd : Białystok

let's play to love game. Empty
26072009
Pisanielet's play to love game.

let's play to love game. 34pb8g1
odkryj życie, pokaż uśmiech, może zacznij sie cieszyć, może...

Chyba zmienie zdanie o moich przyjaciołach i zaczne ich nazywać koleżanką i kolegą. Dochodze do wniosku, że mam dwie prawdziwe przyjaciółki i nic pozatym, mam tylko dużo koleżanek które bardzo dobrze znam, ale one nie widzą nic poza czubkiem swojego nosa i nie wiedzą nic o mnie. A najgorsze jest to że oni widzą że coś mi jest a nie chcą sie pytać co, to jest takie denerwujące, że oni mnie ignorują. Bo ja jestem tylko potrzebna w niektórych momentach..

let's play to love game. 2qxqqky
ucieknij, poczuj wiatr we włosach, poczuj sie wolna...

Nie moge doczekać się 14 sierpnia, wtedy pożegnam Białystok i moje życie na okres 2 tygodni. Tylko ja, Edu, słońce, szczęśćie, plaża, woda i nowo poznani ludzie. Mój "urlop" od tego wszystkiego, problemów, zmartwień i ciągłej ignorancji.Musze pomyśleć, a wieczory nad morzem, na skale są bardzo dobrym do tego miejscem, życzcie mi szczęścia, abym z nich jendak nie zrezygnowała.
Powrót do góry Go down
http://skarpet.fbl.pl
Share this post on: reddit

let's play to love game. :: Comments

nana;
Re: let's play to love game.
Pisanie Pon Lip 27, 2009 10:31 am by nana;
podobno prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie, no coz to prawda. moja przyjaciolka, kiedy mialam ciezkie dni po smierci dziadka, zostawila mnie sama. i tak wtedy siedzialam na korytarzu, plakalam i zastanawialam sie co jest ze mna nie tak. szkoda, ze wczesniej nie zrozumialam, ze to ona ma problem, nie ja.
 

let's play to love game.

Powrót do góry 

Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» The B-52's - Love Shack
» Leighton Meester - Somebody to love.
» i will always love you (nowa czesc!)
» taylor swift - love story

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
where does the good go @rainingcity :: book of love :: i have a dream-
Skocz do: