where does the good go @rainingcity
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 british englisz vs. american englisz.

Go down 
+4
Carrie
moni
serpentyna
Skarpet.
8 posters
AutorWiadomość
Skarpet.
forum's fairy.
Skarpet.


Liczba postów : 690
Join date : 16/05/2009
Age : 29
Skąd : Białystok

british englisz vs. american englisz. Empty
PisanieTemat: british englisz vs. american englisz.   british englisz vs. american englisz. Icon_minitimeWto Lip 28, 2009 1:18 am

zauważacie jakieś różnice?
który wam sie bardziej podoba pod względem wymowy?

____

ja osobiście uwielbiam brytyjski akcent LOve
Powrót do góry Go down
http://skarpet.fbl.pl
serpentyna

serpentyna


Liczba postów : 75
Join date : 22/07/2009
Age : 29

british englisz vs. american englisz. Empty
PisanieTemat: Re: british englisz vs. american englisz.   british englisz vs. american englisz. Icon_minitimeWto Lip 28, 2009 10:59 am

uwielbiam brytyjski akcent LOve szczególnie w wykonaniu luke'a pritcharda albo kate nash ;D
ale mam tego pecha, że przez całą podstawówkę uczyłam się amerykańskiego angielskiego, więc w gimnazjum, gdzie mamy brytyjski, ciężko mi się cały czas przestawić :p
Powrót do góry Go down
http://nitrogliceryna.livejournal.com
moni

moni


Liczba postów : 138
Join date : 08/06/2009
Age : 30
Skąd : Wisteria Lane

british englisz vs. american englisz. Empty
PisanieTemat: Re: british englisz vs. american englisz.   british englisz vs. american englisz. Icon_minitimeWto Lip 28, 2009 11:23 am

nie zauważam większej różnicy, a używam tego co mi w danej chwili bradziej pasuje lub pamiętam XD
australijski & brytyjski akcent LOve
Powrót do góry Go down
Carrie

Carrie


Liczba postów : 413
Join date : 11/07/2009
Age : 32
Skąd : Toruń

british englisz vs. american englisz. Empty
PisanieTemat: Re: british englisz vs. american englisz.   british englisz vs. american englisz. Icon_minitimeWto Lip 28, 2009 5:30 pm

Ostatnio wielbię brytyjski akcent.
Powrót do góry Go down
biskup

biskup


Liczba postów : 92
Join date : 19/07/2009
Age : 74

british englisz vs. american englisz. Empty
PisanieTemat: Re: british englisz vs. american englisz.   british englisz vs. american englisz. Icon_minitimeWto Lip 28, 2009 10:03 pm

kocham amerykański akcent i słowa <33 na angielskim zawsze baba się wkurza, jak zapodam coś z american slangu XD
Powrót do góry Go down
Rayna

Rayna


Liczba postów : 10
Join date : 16/08/2009
Age : 28

british englisz vs. american englisz. Empty
PisanieTemat: Re: british englisz vs. american englisz.   british englisz vs. american englisz. Icon_minitimeNie Sie 16, 2009 1:56 pm

Brytyjski LOve. Amerykański przerażająco kojarzy mi się z fast foodami. Brytyjski z królową, big benem, czerwonymi autobusami... i z union jackiem LOve.
Powrót do góry Go down
missCHUCK;

missCHUCK;


Liczba postów : 98
Join date : 28/05/2009

british englisz vs. american englisz. Empty
PisanieTemat: Re: british englisz vs. american englisz.   british englisz vs. american englisz. Icon_minitimePon Sie 24, 2009 9:48 pm

Dameare napisał:
Brytyjski LOve. Brytyjski z królową, big benem, czerwonymi autobusami... i z

a mi z I WESTWICKIEM LOve
Powrót do góry Go down
nana;
forum's mommy.
nana;


Liczba postów : 737
Join date : 10/05/2009
Age : 28

british englisz vs. american englisz. Empty
PisanieTemat: Re: british englisz vs. american englisz.   british englisz vs. american englisz. Icon_minitimeCzw Wrz 24, 2009 1:48 pm

P. napisał:
a mi z I WESTWICKIEM LOve
haha, to już troche jak mania ! Shocked

a ja lubie amerykanski, brytyjski moze rzeczywiscie = fajny akcent, ale jakos zawsze bardziej marzylam o tym, zeby moc sie poslugiwac angielskim amerykanskim, no wiecie NY i wogole. jakos Londyn mnie tak nie zachwyca, pomimo Big Ben'a, autobusów, budek telefonicznych i wogole. kojarzy mi sie z deszczem i brytyjczykami z jasna karnacja i SPORĄ nadwagą : <
Powrót do góry Go down
https://rainingcity.forumpolish.com
Sponsored content





british englisz vs. american englisz. Empty
PisanieTemat: Re: british englisz vs. american englisz.   british englisz vs. american englisz. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
british englisz vs. american englisz.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
where does the good go @rainingcity :: funpark :: ;other side of the world :: zagranica. :: języki obce.-
Skocz do: