where does the good go @rainingcity
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 przyjaciele.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Skarpet.
forum's fairy.
Skarpet.


Liczba postów : 690
Join date : 16/05/2009
Age : 29
Skąd : Białystok

przyjaciele. Empty
PisanieTemat: przyjaciele.   przyjaciele. Icon_minitimeCzw Lip 30, 2009 1:31 pm

macie dużo przyjaciół?
dobrze czujecie się w ich towarzystwie?
tak ogólnie o przyjaźni.
Powrót do góry Go down
http://skarpet.fbl.pl
kaarmel

kaarmel


Liczba postów : 255
Join date : 18/05/2009
Age : 29
Skąd : Dziesięć metrów nad Ziemią

przyjaciele. Empty
PisanieTemat: Re: przyjaciele.   przyjaciele. Icon_minitimeCzw Lip 30, 2009 1:46 pm

ja mam dwie przyjaciółki i jednego przyjaciela.
osoby, którym mówię prawie wszystko.
uwielbiam z nimi pisać i nie wyobrażam sobie bez nich życia.
nikt tak jak oni nie podtrzymuje mnie na duchu. Very Happy
Powrót do góry Go down
Skarpet.
forum's fairy.
Skarpet.


Liczba postów : 690
Join date : 16/05/2009
Age : 29
Skąd : Białystok

przyjaciele. Empty
PisanieTemat: Re: przyjaciele.   przyjaciele. Icon_minitimeCzw Lip 30, 2009 2:12 pm

Nie wiem z kim sie zadaje, moich "przyjaciół" nawet ie obchodzi jak sie czuje.
a oni to tylko czekają na pomoc, pomagać nie chcą.
tak jak wczorajsza rozmowa, mówie o czymś, a ona przez 30 minut nie odpisywała a potem tekst "ide pa ;*'' -.-
no i w te wakacje postanowiłam nie wychodzić z rzadną własną inwencją i nie wychodzić nigdzie jeżeli nie zostane zaprszona, wyszłam gdzieś? nie.
więc tak naprawde przyjaciół nie mam, albo nie mam 2 oprzyjaciółki, tylko że jedna mieszka na drugim końcu polski.
Powrót do góry Go down
http://skarpet.fbl.pl
kaarmel

kaarmel


Liczba postów : 255
Join date : 18/05/2009
Age : 29
Skąd : Dziesięć metrów nad Ziemią

przyjaciele. Empty
PisanieTemat: Re: przyjaciele.   przyjaciele. Icon_minitimeCzw Lip 30, 2009 3:30 pm

ja też mam tak czasem jak ty Skarpet. tylko to dotyczy koleżanek czy znajomych takich lepszych, bo przyjaciółki wcale nie mają lekko i nie mogą wychodzić często na dwór. czyli ja też nie wychodzę.
Powrót do góry Go down
serpentyna

serpentyna


Liczba postów : 75
Join date : 22/07/2009
Age : 29

przyjaciele. Empty
PisanieTemat: Re: przyjaciele.   przyjaciele. Icon_minitimeCzw Lip 30, 2009 6:58 pm

@skarpet, mam bardzo podobnie jak ty. teoretycznie mam kilka ~przyjaciolek~, ale w praktyce wychodzi na to, ze sa to zwykle znajome, ktore maja we mnie mowiac kolokwialnie wyjebane, przynajmniej dopoki czegos nie chca. umawiaja sie ze mna gdzies tylko kiedy wszyscy inni je wystawia, i nawet nie racza napisac do mnie na gadu, zeby zapytac co u mnie. jest mi przykro, ale stwierdzilam juz ze nie ma sie co przejmowac. jeszcze tylko ten rok i ide do liceum, gdzie mam nadzieje poznac o wiele lepszych ludzi (:
Powrót do góry Go down
http://nitrogliceryna.livejournal.com
Skarpet.
forum's fairy.
Skarpet.


Liczba postów : 690
Join date : 16/05/2009
Age : 29
Skąd : Białystok

przyjaciele. Empty
PisanieTemat: Re: przyjaciele.   przyjaciele. Icon_minitimeCzw Lip 30, 2009 7:20 pm

serpentyna napisał:
@skarpet, mam bardzo podobnie jak ty. teoretycznie mam kilka ~przyjaciolek~, ale w praktyce wychodzi na to, ze sa to zwykle znajome, ktore maja we mnie mowiac kolokwialnie wyjebane, przynajmniej dopoki czegos nie chca. umawiaja sie ze mna gdzies tylko kiedy wszyscy inni je wystawia, i nawet nie racza napisac do mnie na gadu, zeby zapytac co u mnie. jest mi przykro, ale stwierdzilam juz ze nie ma sie co przejmowac. jeszcze tylko ten rok i ide do liceum, gdzie mam nadzieje poznac o wiele lepszych ludzi (:


ja jeszcze dwa lata,a moje "koleżanki" z klasy znam od 7 lat -.- od 1 klasy podstawówki.
Najgorsze jest to że one umawiają sie pomiędzy sobą, a gdy ja gdzieś ide z kimś to wtedy wszystkie się przyłączają, ale gdy one ida to nikt mnie nie zaprosi.
Chciałabym być już w liceum.
Powrót do góry Go down
http://skarpet.fbl.pl
kaarmel

kaarmel


Liczba postów : 255
Join date : 18/05/2009
Age : 29
Skąd : Dziesięć metrów nad Ziemią

przyjaciele. Empty
PisanieTemat: Re: przyjaciele.   przyjaciele. Icon_minitimeCzw Lip 30, 2009 7:41 pm

mam przyjaciółkę od pierwszej klasy podstawówki. nawet jesteśmy razem w jednej klasie w gimnazjum. i jak poszłyśmy do tego gimnazjum to moja przyjaciółka poznała bardziej szalone, przebojowe dziewczyny niż ja, bo z natury jestem spokojna i właśnie już one sie razem spotykają śmieją i ja nie jestem brana pod uwagę. często nie jestem nigdzie zapraszana jak gdzieś idą. jednak te nowe dziewczyny mnie lubią, ale nie tak jak ją. i właśnie dlatego nawet ja czuje się dziwnie jak czasem ze mną też gdzieś pójdą.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





przyjaciele. Empty
PisanieTemat: Re: przyjaciele.   przyjaciele. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
przyjaciele.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
where does the good go @rainingcity :: funpark :: ;come as you are :: friends.-
Skocz do: