where does the good go @rainingcity
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 nowa Gabriela z Gotowych na Wszystko.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Skarpet.
forum's fairy.
Skarpet.


Liczba postów : 690
Join date : 16/05/2009
Age : 29
Skąd : Białystok

nowa Gabriela z Gotowych na Wszystko. Empty
PisanieTemat: nowa Gabriela z Gotowych na Wszystko.   nowa Gabriela z Gotowych na Wszystko. Icon_minitimeCzw Lip 30, 2009 2:05 pm

Cytat :
W Polsce nadal panuje moda na kręcenie rodzimych wersji międzynarodowych serialowych hitów. I chociaż Brzydula nie spełniła oczekiwań producentów, stacje telewizyjne nadal inwestują w takie projekty. Polsat przygotowuje właśnie polskie Gotowe na wszystko. Zgadnijcie, kto typowany jest do jednej z głównych ról? Najlepsza polska aktorka młodego pokolenia - Edyta Herbuś.

Trzymajcie kciuki, żeby wszystko się udało - powiedziała najsłynniejsza kielczanka w rozmowie z magazynem Party.

Nietrudno się domyśleć, że Herbuś miałaby wcielić się w postać Gabriell Solis, w oryginale granej przez piękną Evę Longorię. Naszym zdaniem niestety podobieństwa kończą się na wzroście.

Błagamy - naprawdę jest jeszcze kilka ładniejszych i lepszych aktorek...

thx pudelek.pl
Powrót do góry Go down
http://skarpet.fbl.pl
Lenee

Lenee


Liczba postów : 60
Join date : 12/07/2009
Age : 29

nowa Gabriela z Gotowych na Wszystko. Empty
PisanieTemat: Re: nowa Gabriela z Gotowych na Wszystko.   nowa Gabriela z Gotowych na Wszystko. Icon_minitimePią Lip 31, 2009 2:33 pm

Ja wiem- Mysle Że Edytka ma coś w sobie i być moze by jej coś z tego wyszło ;]
Powrót do góry Go down
Serena

Serena


Liczba postów : 142
Join date : 30/05/2009
Skąd : Polska

nowa Gabriela z Gotowych na Wszystko. Empty
PisanieTemat: Re: nowa Gabriela z Gotowych na Wszystko.   nowa Gabriela z Gotowych na Wszystko. Icon_minitimePon Sie 03, 2009 4:37 pm

nie lubie jej. ani jej grania, ani spiewania.
jak sie uda, to brawo i w ogole, a jak sie nie uda, to na pewno znajda kogos lepszego.
nie wiem why, ale kiedys zrazilam sie do niej, ostro, sama nie wiem przez co.
'najlepsza polska aktorka mlodego pokolenia' ? prosze, ludzie ....
Powrót do góry Go down
http://ohscene.blog.pl
Sponsored content





nowa Gabriela z Gotowych na Wszystko. Empty
PisanieTemat: Re: nowa Gabriela z Gotowych na Wszystko.   nowa Gabriela z Gotowych na Wszystko. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
nowa Gabriela z Gotowych na Wszystko.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» i will always love you (nowa czesc!)
» Gotowe na wszystko.
» wszystko czego pragniecie.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
where does the good go @rainingcity :: funpark :: ;stars are blinding :: plotki.-
Skocz do: