where does the good go @rainingcity
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 chłopakii.

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Skarpet.
forum's fairy.
Skarpet.


Liczba postów : 690
Join date : 16/05/2009
Age : 29
Skąd : Białystok

chłopakii. Empty
PisanieTemat: chłopakii.   chłopakii. Icon_minitimeNie Wrz 27, 2009 12:08 am

ilu miałaś chłopaków?
tak ogólnie o nich.





Nie mam. Chciałabym mieć, ale jak już to nie z mojej szkoły i osobe nie z mojego otoczenia. Niestety, na takiego nie trafiłam, białystok to wieś, nie ma na co liczyć, nawet ładnych chłopaków nie ma, choć wiem że liczy sie wnętrze.
Powrót do góry Go down
http://skarpet.fbl.pl
Carrie

Carrie


Liczba postów : 413
Join date : 11/07/2009
Age : 32
Skąd : Toruń

chłopakii. Empty
PisanieTemat: Re: chłopakii.   chłopakii. Icon_minitimeNie Wrz 27, 2009 11:17 am

Nie miałam nigdy, nie mam i z moim szczęściem w najbliższym czasie też mieć nie będę xD
Powrót do góry Go down
moni

moni


Liczba postów : 138
Join date : 08/06/2009
Age : 30
Skąd : Wisteria Lane

chłopakii. Empty
PisanieTemat: Re: chłopakii.   chłopakii. Icon_minitimeNie Wrz 27, 2009 11:46 am

nie, nie nie.
wszyscy z klasy nagle kogoś mają, ja nie - i dobrze! : d
Powrót do góry Go down
cheriusia.

cheriusia.


Liczba postów : 29
Join date : 18/06/2009
Age : 27
Skąd : piekło

chłopakii. Empty
PisanieTemat: Re: chłopakii.   chłopakii. Icon_minitimeCzw Paź 08, 2009 9:39 pm

Skarpet. napisał:
Niestety, na takiego nie trafiłam, białystok to wieś, nie ma na co liczyć, nawet ładnych chłopaków nie ma, choć wiem że liczy sie wnętrze.

niby są gusta i guściki, aczkolwiek uważam, że się mylisz. ładni chłopcy w białymstoku są, a to że w małych ilościach no to pech.
chłopaka nie mam, nie miałam. aczkolwiek byłoby miło, gdyby ktoś taki się trafił.
Powrót do góry Go down
Skarpet.
forum's fairy.
Skarpet.


Liczba postów : 690
Join date : 16/05/2009
Age : 29
Skąd : Białystok

chłopakii. Empty
PisanieTemat: Re: chłopakii.   chłopakii. Icon_minitimePią Paź 09, 2009 6:45 pm

cheriusia. napisał:
Skarpet. napisał:
Niestety, na takiego nie trafiłam, białystok to wieś, nie ma na co liczyć, nawet ładnych chłopaków nie ma, choć wiem że liczy sie wnętrze.

niby są gusta i guściki, aczkolwiek uważam, że się mylisz. ładni chłopcy w białymstoku są, a to że w małych ilościach no to pech.
chłopaka nie mam, nie miałam. aczkolwiek byłoby miło, gdyby ktoś taki się trafił.
moim zdaniem nie ma a jak są to ktoś z moich znajomych kogoś zna a ja wolałabym mieć jakiegoś nieznanego przez wszystkich ludzi osobe.
Powrót do góry Go down
http://skarpet.fbl.pl
biskup

biskup


Liczba postów : 92
Join date : 19/07/2009
Age : 74

chłopakii. Empty
PisanieTemat: Re: chłopakii.   chłopakii. Icon_minitimeSob Paź 10, 2009 1:38 pm

Skarpet. napisał:
cheriusia. napisał:
Skarpet. napisał:
Niestety, na takiego nie trafiłam, białystok to wieś, nie ma na co liczyć, nawet ładnych chłopaków nie ma, choć wiem że liczy sie wnętrze.

niby są gusta i guściki, aczkolwiek uważam, że się mylisz. ładni chłopcy w białymstoku są, a to że w małych ilościach no to pech.
chłopaka nie mam, nie miałam. aczkolwiek byłoby miło, gdyby ktoś taki się trafił.
moim zdaniem nie ma a jak są to ktoś z moich znajomych kogoś zna a ja wolałabym mieć jakiegoś nieznanego przez wszystkich ludzi osobe.
ej w sumie masz rację skarpet!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





chłopakii. Empty
PisanieTemat: Re: chłopakii.   chłopakii. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
chłopakii.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
where does the good go @rainingcity :: funpark :: ;come as you are :: miłość i chłopcy.-
Skocz do: