where does the good go @rainingcity
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ogólnie o Plotkarze.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
missCHUCK;

missCHUCK;


Liczba postów : 98
Join date : 28/05/2009

Ogólnie o Plotkarze. Empty
PisanieTemat: Ogólnie o Plotkarze.   Ogólnie o Plotkarze. Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 3:10 pm

Cytat z książki.

Cytat :
Witajcie w Nowym Jorku, na Manhattanie, w jego najelegantszej części - Upper East Side, gdzie moi przyjaciele i ja mieszkamy, uczymy się, bawimy i śpimy - czasami ze sobą nawzajem. Witajcie w świecie luksusu, najlepszych prywatnych szkół, ogromnych apartamentów na Piątej Alei, limuzyn, nieograniczonego dostępu do kasy, alkoholu i wszystkiego, czego tylko chcemy. Możecie dowiedzieć się, co robimy. Wystarczy zajrzeć na internetową stronę plotkary. Kim jest plotkara? Jedną z nas.

Czytałyście?
Co sądzicie o książce?
Jaka jest wasza ulubiona postać z wersji książkowej i serialowej?
Co według was jest fajniejsze w książce niż w serialu i na odwrót?
Powrót do góry Go down
nana;
forum's mommy.
nana;


Liczba postów : 737
Join date : 10/05/2009
Age : 28

Ogólnie o Plotkarze. Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o Plotkarze.   Ogólnie o Plotkarze. Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 3:38 pm

Czytałyście?
Tak, prawie wszystkie części.

Co sądzicie o książce?
Uwielbiam, wydaje mi się, że ma lepszy charaktero od filmu, postacie są bardziej charyzmatyczne i zarysowane.

Jaka jest wasza ulubiona postać z wersji książkowej i serialowej?
Blair, Serena i Nate, z wersji ksiazkowej polubilam Georgine, jednak w serialu podchodze do niej neutralnie.

Co według was jest fajniejsze w książce niż w serialu i na odwrót?
Tak jak juz mowilam, wydaje mi sie, ze w ksiazce postacie sa bardziej wyraziste, niz w serialu.
Powrót do góry Go down
https://rainingcity.forumpolish.com
Underclass Hero

Underclass Hero


Liczba postów : 106
Join date : 09/06/2009
Age : 31
Skąd : Lublin

Ogólnie o Plotkarze. Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o Plotkarze.   Ogólnie o Plotkarze. Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 9:33 am

Ja chyba przeczytam, a co mi tam!
Powrót do góry Go down
http://wniebowcieta.fbl.pl
missCHUCK;

missCHUCK;


Liczba postów : 98
Join date : 28/05/2009

Ogólnie o Plotkarze. Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o Plotkarze.   Ogólnie o Plotkarze. Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 1:25 pm

ja wolę serial jakoś bardziej bo w książce Chuck okazuje się być gejem na koniec ;(
Powrót do góry Go down
nana;
forum's mommy.
nana;


Liczba postów : 737
Join date : 10/05/2009
Age : 28

Ogólnie o Plotkarze. Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o Plotkarze.   Ogólnie o Plotkarze. Icon_minitimeWto Sie 25, 2009 1:54 pm

P. napisał:
ja wolę serial jakoś bardziej bo w książce Chuck okazuje się być gejem na koniec ;(

jakos ja tez od drugiego sezonu wole serial od ksiazki.
Powrót do góry Go down
https://rainingcity.forumpolish.com
Sponsored content





Ogólnie o Plotkarze. Empty
PisanieTemat: Re: Ogólnie o Plotkarze.   Ogólnie o Plotkarze. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ogólnie o Plotkarze.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
where does the good go @rainingcity :: funpark :: ;harry potter and the rainingcity :: serie. :: Plotkara.-
Skocz do: