where does the good go @rainingcity
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zakochane, czy nie?

Go down 
+8
cheriusia.
Skarpet.
fanny
kaori
kaarmel
S.
nana;
Underclass Hero
12 posters

Zakochane, czy nie?
tak <3
Zakochane, czy nie? Vote_lcap43%Zakochane, czy nie? Vote_rcap
 43% [ 6 ]
nie
Zakochane, czy nie? Vote_lcap57%Zakochane, czy nie? Vote_rcap
 57% [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 14
 

AutorWiadomość
Underclass Hero

Underclass Hero


Liczba postów : 106
Join date : 09/06/2009
Age : 31
Skąd : Lublin

Zakochane, czy nie? Empty
PisanieTemat: Zakochane, czy nie?   Zakochane, czy nie? Icon_minitimeWto Cze 09, 2009 12:55 pm

Mamy już trochę lat, więc wypada przyznać się - jesteście zakochane czy nie? Szczęśliwie, czy może bez wzajemności? Czy ta miłość jest realna ( widoczne szanse na jej skutki ), czy wyimaginowana?
Powrót do góry Go down
http://wniebowcieta.fbl.pl
nana;
forum's mommy.
nana;


Liczba postów : 737
Join date : 10/05/2009
Age : 28

Zakochane, czy nie? Empty
PisanieTemat: Re: Zakochane, czy nie?   Zakochane, czy nie? Icon_minitimeWto Cze 09, 2009 1:07 pm

ja jestem zakochana dość nieszczęśliwie. tz. najpierw wydawało mi się, że chłopak odwzajemnia, ale teraz... powoli już mi się nie chce angażować, nie mam ochoty tracić czasu na kompletnego ślicznego i inteligentnego < 3 kretyna, ktory mnie wystawi.
naszczescie zbliza sie lato, a to oznacza nowych kolegow ;3, no wiecie o co mi chodzi ^^'
Powrót do góry Go down
https://rainingcity.forumpolish.com
Underclass Hero

Underclass Hero


Liczba postów : 106
Join date : 09/06/2009
Age : 31
Skąd : Lublin

Zakochane, czy nie? Empty
PisanieTemat: Re: Zakochane, czy nie?   Zakochane, czy nie? Icon_minitimeWto Cze 09, 2009 1:14 pm

No to ja... Jestem szczęśliwie zakochana ;-) Z wzajemnością, wszystko jest milusio i w ogóle. Ze swoim chłopakiem 19 czerwca będę już 8 miesięcy ;-)
Powrót do góry Go down
http://wniebowcieta.fbl.pl
S.

S.


Liczba postów : 19
Join date : 09/06/2009
Age : 32
Skąd : Kraków City

Zakochane, czy nie? Empty
PisanieTemat: Re: Zakochane, czy nie?   Zakochane, czy nie? Icon_minitimeWto Cze 09, 2009 7:50 pm

To moja mała historia, troche smutna ale cóż - takie zycie : byłam z chłopakiem przez 8 miesiecy (do 2.04.09) był moja pierwsza prawdziwa miłoscią i ja jego tez (miał ogromną ilość dziewczyn, był dosyc nie stały w związakach i mowil ze nie wie czy potrafi kogoś w tym wieku pokochac na poczatku zwiazku ,aż tu po 4miesiącach po tym jak ze mna zerwał bo nie wiedział co sie z nim dzieje, co to za uczucie nim rządzi(bał sie go)powiedział pierwszy raz w zyciu te słowa do dziewczyny "kocham Cie") było cudownie przez te 8 miesiecy , jego najbliżsi przyjaciele mowili ze nigdy nie byl tak zakochany ze zmienił sie dla mnie (oczywiscie byly klotnie ale po nich zawsze(!)bylo lepiej)po czym ludziom nasze szczęście zaczeło przeszkadzac nadodatek ze jestesmy w miare popularni i chodzimy do lepszych szkól...zaczely sie tworzyc ploty ,ze mnie zdradził w czasie ferii itd. przerosło go to i powiedział ,że tak nie może, ze nie moze patrzec jak przez niego płacze i jak przez niego cierpie... przy zerwaniu mówił ,że mnie nigdy nie zdrazil i ze mnie kocha...
To co sie działo ze mną po tym było straszne, duzo przeszłam... świat mi sie zawalił(brakowało i go jak ch*lera) nie chodziłam do szkoly, spadły mi oceny , zniszczyło mnie to też troche od środka - psychicznie ;( przykre jest to dla mnie ,szczegolnie ze on sie teraz po tych 2 miesiącach strasznie zmienił nie jest juz tym samym czlowiekiem ktorego kochałam...tamten dla mnie umarł.
Pozostało mi tylko tyle ze wiem ,że mnie naprawde kochał bardzo bardzo bardzo.
być mozę to sie juz wypaliło... z reszta w tym wieku..ehh same wiecie co tu dużo gadać.
Ale w sumie mam nauczke by sie tak nie przywiązywać i wam też radzie sie tego naczuć chociaz wiem ,że jest cięzko...
Teraz nie chce narazie z nikim byc , on chyba cały czas siedzi mi w głowie chociaz mowie sobie NIE ! a tam chcę sie bawic w końcu WAKACJE Smile
Powrót do góry Go down
kaarmel

kaarmel


Liczba postów : 255
Join date : 18/05/2009
Age : 29
Skąd : Dziesięć metrów nad Ziemią

Zakochane, czy nie? Empty
PisanieTemat: Re: Zakochane, czy nie?   Zakochane, czy nie? Icon_minitimeWto Cze 09, 2009 8:02 pm

zakochana... ale obiekt jest nieosiągalny Sad
Powrót do góry Go down
nana;
forum's mommy.
nana;


Liczba postów : 737
Join date : 10/05/2009
Age : 28

Zakochane, czy nie? Empty
PisanieTemat: Re: Zakochane, czy nie?   Zakochane, czy nie? Icon_minitimeWto Cze 09, 2009 8:24 pm

kaarmel napisał:
zakochana... ale obiekt jest nieosiągalny Sad

tak, to straszne. bo chlopacy sa egoistyczni, dziewczyna jest mlodsza o rok, dwa, to zaraz mowia cos w stajlu ladnas, fajna, ale na chwile. chyba zostane feministka ! : DD
Powrót do góry Go down
https://rainingcity.forumpolish.com
kaarmel

kaarmel


Liczba postów : 255
Join date : 18/05/2009
Age : 29
Skąd : Dziesięć metrów nad Ziemią

Zakochane, czy nie? Empty
PisanieTemat: Re: Zakochane, czy nie?   Zakochane, czy nie? Icon_minitimeWto Cze 09, 2009 8:30 pm

ja jestem taką w połowie Smile
i myślę, że czasem feministki mają rację.

ale nawet głupie jest to, że czasem właśnie chłopak do którego wzdychasz zakocha się w twojej koleżance. dokładnie mój przypadek
Powrót do góry Go down
nana;
forum's mommy.
nana;


Liczba postów : 737
Join date : 10/05/2009
Age : 28

Zakochane, czy nie? Empty
PisanieTemat: Re: Zakochane, czy nie?   Zakochane, czy nie? Icon_minitimeWto Cze 09, 2009 8:37 pm

kaarmel napisał:
ale nawet głupie jest to, że czasem właśnie chłopak do którego wzdychasz zakocha się w twojej koleżance. dokładnie mój przypadek

to również niestety i mój przypadek. faceci są beznadziejni. ale zeby nie bylo, za to leca na mnie jego kumple, o tak, strasznie sie ciesze Sad
Powrót do góry Go down
https://rainingcity.forumpolish.com
kaori

kaori


Liczba postów : 46
Join date : 10/06/2009
Age : 32
Skąd : Gdańśk

Zakochane, czy nie? Empty
PisanieTemat: Re: Zakochane, czy nie?   Zakochane, czy nie? Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 5:50 pm

1,5 roku mija ^____^ szczęśliwie, oj szczęśliwie.

myyy:
Zakochane, czy nie? 2ps5ems
Powrót do góry Go down
http://sweet-kaori.deviantart.com
nana;
forum's mommy.
nana;


Liczba postów : 737
Join date : 10/05/2009
Age : 28

Zakochane, czy nie? Empty
PisanieTemat: Re: Zakochane, czy nie?   Zakochane, czy nie? Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 7:47 pm

ślicznie razem wyglądacie LOve !
Powrót do góry Go down
https://rainingcity.forumpolish.com
fanny

fanny


Liczba postów : 120
Join date : 08/06/2009

Zakochane, czy nie? Empty
PisanieTemat: Re: Zakochane, czy nie?   Zakochane, czy nie? Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 7:50 pm

ladnie ladnie : d
wszystkim zakochańcom powodzenia : p
Powrót do góry Go down
Skarpet.
forum's fairy.
Skarpet.


Liczba postów : 690
Join date : 16/05/2009
Age : 29
Skąd : Białystok

Zakochane, czy nie? Empty
PisanieTemat: Re: Zakochane, czy nie?   Zakochane, czy nie? Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 8:50 pm

fanny napisał:
wszystkim zakochańcom powodzenia : p

dokładnie ^^

Niby mogłabym mieć chłopaka ale po co? Nie jestem jedną z tych co musi mieć chłopaka bo inaczej źle sie czuje.
Powrót do góry Go down
http://skarpet.fbl.pl
kaarmel

kaarmel


Liczba postów : 255
Join date : 18/05/2009
Age : 29
Skąd : Dziesięć metrów nad Ziemią

Zakochane, czy nie? Empty
PisanieTemat: Re: Zakochane, czy nie?   Zakochane, czy nie? Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 10:10 pm

Skarpet mi też samej nawet lepiej Very Happy
Powrót do góry Go down
Underclass Hero

Underclass Hero


Liczba postów : 106
Join date : 09/06/2009
Age : 31
Skąd : Lublin

Zakochane, czy nie? Empty
PisanieTemat: Re: Zakochane, czy nie?   Zakochane, czy nie? Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 9:53 am

kaori napisał:
1,5 roku mija ^____^ szczęśliwie, oj szczęśliwie.

myyy:
Zakochane, czy nie? 2ps5ems

Jeju, super! ;-)

Ps: Wiadomość do "S.". Faktycznie ta historia była smutna.. Przykro mi. Ja teraz jestem ósmy miesiąc ze swoim Życiem LOve ale coraz częściej się kłócimy. I boję się, że może się to źle skończyć.. Życzę powodzenia.
Powrót do góry Go down
http://wniebowcieta.fbl.pl
S.

S.


Liczba postów : 19
Join date : 09/06/2009
Age : 32
Skąd : Kraków City

Zakochane, czy nie? Empty
PisanieTemat: Re: Zakochane, czy nie?   Zakochane, czy nie? Icon_minitimeSob Cze 13, 2009 10:36 am

jaka śliczna para Smile)


a tak swoją droga to chyba się zakochuje... LOve
Powrót do góry Go down
cheriusia.

cheriusia.


Liczba postów : 29
Join date : 18/06/2009
Age : 28
Skąd : piekło

Zakochane, czy nie? Empty
PisanieTemat: Re: Zakochane, czy nie?   Zakochane, czy nie? Icon_minitimeCzw Cze 18, 2009 7:53 pm

zakochana, ale prędzej zetnę sobie włosy niż coś z tego wyjdzie.
Powrót do góry Go down
shontelle

shontelle


Liczba postów : 20
Join date : 11/07/2009

Zakochane, czy nie? Empty
PisanieTemat: Re: Zakochane, czy nie?   Zakochane, czy nie? Icon_minitimeSob Lip 11, 2009 2:07 pm

nie jestem zakochana, w moim mieście istnieje tylko jeden gatunek rodzaju męskiego - dresy (: także ja im podziękuje
Powrót do góry Go down
alicja_

alicja_


Liczba postów : 157
Join date : 11/07/2009
Age : 29

Zakochane, czy nie? Empty
PisanieTemat: Re: Zakochane, czy nie?   Zakochane, czy nie? Icon_minitimeNie Lip 12, 2009 4:00 pm

wyglądacie cudnie! LOve Ja nie jestem zakochana. U mnie nie ma nawet w kim się zakochać. Mało inteligentni, mało zabawni i brzydcy. Bu :<
Powrót do góry Go down
Lenee

Lenee


Liczba postów : 60
Join date : 12/07/2009
Age : 29

Zakochane, czy nie? Empty
PisanieTemat: Re: Zakochane, czy nie?   Zakochane, czy nie? Icon_minitimePon Lip 27, 2009 10:37 pm

S. napisał:
jaka śliczna para Smile)


a tak swoją droga to chyba się zakochuje... LOve

O tak ja tez ;p
Powrót do góry Go down
suzie

suzie


Liczba postów : 112
Join date : 25/07/2009
Age : 29
Skąd : Wrocław

Zakochane, czy nie? Empty
PisanieTemat: Re: Zakochane, czy nie?   Zakochane, czy nie? Icon_minitimeWto Lip 28, 2009 9:56 am

no więc moja historia.. ;D był kiedyś Rafał, który cholernie mi się podobał, ale potem się okazało, że on traktuje mnie tylko jak przyjaciółkę (miesiąc później dowiedziałam się, że chodzi z moją koleżanką). odpuściłam. było mi dobrze jak byłam sama ;] wszystko się zmieniło w ferie. byłam w Szwajcarii i pewnego "nieprzejrzystego", tzn. była taka mgła, że jak stało się po jednej stronie stoku to nie widziało się drugiej, podjechał do mnie na snowboardzie jakiś chłopak. spytał się mnie: "Sorry, maybe you know.. Where are we?". ja oczywiście nie wiedziałam. wyciągnęłam mapkę i zaczęłam szukać (bez rezultatów). odpowiedziałam, że nie mam pojęcia, a on: "no to dupa". ja zaczęłam się śmiać, on nie wiedział o co chodzi, więc powiedziałam: "no dupa". później się okazało, że on mieszka w tym samym hotelu, nazywa się Rafał (chyba mam do nich słabość) i jest brunetem, który wyglądem.. no cóż, odpowiadał mi, a jeszcze później, że mieszka we Wrocławiu, tak jak ja ;D no więc po feriach spotykaliśmy się w większym (5-osobowym) lub mniejszym (2-osobowym) gronie. jesteśmy ze sobą gdzieś od marca. niestety Rafał przeprowadza się do Austrii pod koniec wakacji Sad powiedział mi o tym już dawno temu, żebym czasem nie była rozczarowana. w każdym bądź razie jest to mój jak do tej pory najlepszy związek ;] czuję się bardzo swobodnie, nie muszę nic zmyślać, udawać, jak nie mam ochoty gdzieś z nim iść bo np. wolę iść na zakupy z koleżankami to mogę otwarcie to powiedzieć. i co najważniejsze, nie nudzę się. nasze "randki" (o ile można to tak nazwać) nie opierają się na standardowym pójściu do kina albo do rynku. my wolimy chodzić do skateparku (ja na rolkach freestyle, on na desce), chodzić na tenisa itd. razem w kinie byliśmy raz, na bodajże "Aniołach i demonach" ;]
Powrót do góry Go down
http://guguphotography.deviantart.com
Sponsored content





Zakochane, czy nie? Empty
PisanieTemat: Re: Zakochane, czy nie?   Zakochane, czy nie? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zakochane, czy nie?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
where does the good go @rainingcity :: funpark :: ;come as you are :: miłość i chłopcy.-
Skocz do: