where does the good go @rainingcity
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Green Day - new CD - 21st Century Breakdown

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
S.

S.


Liczba postów : 19
Join date : 09/06/2009
Age : 32
Skąd : Kraków City

Green Day - new CD - 21st Century Breakdown Empty
PisanieTemat: Green Day - new CD - 21st Century Breakdown   Green Day - new CD - 21st Century Breakdown Icon_minitimeSob Cze 13, 2009 11:07 am

Pewien artykuł: "Pamiętam, jak przed pięciu laty kolega przyznał mi się, że pożyczył od dwunastoletniej córki płytę „American Idiot” Green Day. „I co, podoba ci się?” – zapytałem. „Człowieku, słucham tego bez przerwy” – odparł. Z „21st Century Breakdown” będzie podobnie, album trafia w gusta nastolatków i ich rodziców. Jest fantastyczny.

Green Day zwykło się nazywać kapelą punkrockową, ale przecież już na wcześniejszych płytach – a zwłaszcza na „American Idiot” – trio udowodniło, że udanie potrafi przełamywać ramy gatunku. Owszem, na „21st Century Breakdown” jest dużo punka i rocka, jednak znajdziemy też nawiązania do Queen, Eltona Johna, Bruce’a Springsteena, The Who, Electric Light Orchestra, a ballady „Last Night on Earth” nie powstydziliby się sami Beatlesi.

Muzycznie i tekstowo album ma wręcz operowy rozmach, osiemnaście utworów, podzielonych na trzy akty, opowiada o dwójce młodych ludzi – Christianie i Glorii żyjących w Ameryce rządzonej przez Busha. Fabuła jest przedstawiona w zmieniającym się rytmie, wszystko są to jednak chwytliwe, świetnie zagrane melodie. To jedna z najlepszych, a może i najlepsza płyta wydana na świecie w 2009 roku.

Nie trzeba więc być prorokiem, żeby przewidzieć, iż „21st Century Breakdown” trafi na czołówki list najlepiej sprzedających się płyt (w Wielkiej Brytanii już tak się stało), a Billie Joe Armstrong i koledzy znów zarobią miliony dolarów. I te pieniądze im się należą."


Ja od zawsze lubiłam Green day ale ta płyta jestpoprostu mistrzowa , nigdy nie bylo tak ze podobaly mis ie ich wszystkie piosenki a teraz ta własnie jest, a 21guns i Viva la Gloria to najpiękniejsze piosenki !

Tu macie link do wszystkich piosenek z płytki - https://www.youtube.com/view_play_list?p=CF0831E0C65F6723&search_query=21st+Century+Breakdown

A wy co sądzicie, jak wam sie podoba ??
Powrót do góry Go down
Skarpet.
forum's fairy.
Skarpet.


Liczba postów : 690
Join date : 16/05/2009
Age : 29
Skąd : Białystok

Green Day - new CD - 21st Century Breakdown Empty
PisanieTemat: Re: Green Day - new CD - 21st Century Breakdown   Green Day - new CD - 21st Century Breakdown Icon_minitimeSob Cze 13, 2009 12:38 pm

ja sie z tej płyty strasznie ciesze, bo Green Day to mistrzostwo jest.
a piosenki są poprostu świetne. LOve LOve
Powrót do góry Go down
http://skarpet.fbl.pl
Santi.

Santi.


Liczba postów : 147
Join date : 09/06/2009
Age : 31
Skąd : Warsaw.

Green Day - new CD - 21st Century Breakdown Empty
PisanieTemat: Re: Green Day - new CD - 21st Century Breakdown   Green Day - new CD - 21st Century Breakdown Icon_minitimeNie Cze 14, 2009 10:44 am

ooo tak, mam płytke jest suuper :3
Powrót do góry Go down
http://www.unacanella.buzznet.com
Jane

Jane


Liczba postów : 75
Join date : 17/05/2009
Age : 31
Skąd : Wroclaw

Green Day - new CD - 21st Century Breakdown Empty
PisanieTemat: Re: Green Day - new CD - 21st Century Breakdown   Green Day - new CD - 21st Century Breakdown Icon_minitimePon Lip 27, 2009 6:41 pm

Plyta jest genialna, moge ją postawić na równi z American Idiot czy poprzednimi. Zdobi moją kolekcje i została odsłuchana już kilkadziesiąt razy Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.etffan.org
rose

rose


Liczba postów : 64
Join date : 19/07/2009
Age : 28
Skąd : Białystok

Green Day - new CD - 21st Century Breakdown Empty
PisanieTemat: Re: Green Day - new CD - 21st Century Breakdown   Green Day - new CD - 21st Century Breakdown Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 9:31 pm

Green Day LOve Genialne piosenki .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Green Day - new CD - 21st Century Breakdown Empty
PisanieTemat: Re: Green Day - new CD - 21st Century Breakdown   Green Day - new CD - 21st Century Breakdown Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Green Day - new CD - 21st Century Breakdown
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Green Day

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
where does the good go @rainingcity :: funpark :: ;let's dance-
Skocz do: