where does the good go @rainingcity
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 nasze pokoje.

Go down 
+9
biskup
Lenee
serpentyna
Carrie
alicja_
Underclass Hero
alohahavai
Skarpet.
kaarmel
13 posters
AutorWiadomość
kaarmel

kaarmel


Liczba postów : 255
Join date : 18/05/2009
Age : 29
Skąd : Dziesięć metrów nad Ziemią

nasze pokoje. Empty
PisanieTemat: nasze pokoje.   nasze pokoje. Icon_minitimeNie Cze 14, 2009 11:48 am

Jak wyglądają wasze pokoje?
Co w nich czujecie? xD
I dalej takie idiotyczne pytania xD
Piszcie Smile

____
Mój pokój jest niesamowicie malutki. Ma bladoniebieskie ściany. Drewniane meble, takie średniobrązowe. Fioletowy dywan z takim wzorkiem. Nie mam rozkładanego łóżka, tylko takie normalne. Jedyne okno wychodzi na plac zabaw, a jeszcze mieszkam na parterze w bloku, co jest równie upokarzające, bo co nie wyjrzę to jacyś chłopacy grają w kosza >.< Pocieszenie, że mam rolety w oknie to mogę się zasłonić i ich nie ma xDD
W każdym razie pomimo, kilku metrów kwadratowych lubię swój pokój choć wiele jeszcze muszę do niego dokupić takich drobiazgów na co nie mam nigdy czasu.
zapomniałam powiedzieć, że najczęściej panuje tu bałagan mimo, że jestem lekką pedantką. Very Happy
Powrót do góry Go down
Skarpet.
forum's fairy.
Skarpet.


Liczba postów : 690
Join date : 16/05/2009
Age : 29
Skąd : Białystok

nasze pokoje. Empty
PisanieTemat: Re: nasze pokoje.   nasze pokoje. Icon_minitimeNie Cze 14, 2009 1:39 pm

Mój jest ogromny, może potem dodam zdjęcie /jak posprzątam/. A no właśnie, w moim pokoju panuje prawie zawsze bajzel. Kiedyś mieszkałam w takim różowym, ale sie przeniosłam do beżowego. W pokoju mam:
  • łóżko
  • kanape
  • szafe
  • baryk
  • jakieś szafki


ogólnie to lubie swój pokój. ma 3 okna dachowe i fantastyczny widok LOve
Powrót do góry Go down
http://skarpet.fbl.pl
alohahavai

alohahavai


Liczba postów : 63
Join date : 15/05/2009

nasze pokoje. Empty
PisanieTemat: Re: nasze pokoje.   nasze pokoje. Icon_minitimeNie Cze 14, 2009 4:51 pm

Ja jakieś... dwa lata temu miałam jeszcze 24m2 ale tatuś stwierdził, że aż tak dobrze to nie ma LOve Rozdzielił na pół i zrobił matce garderobę.
Ogólnie większy do szczęścia nie jest mi potrzebny, ile ma mam lat, dwie ściany (mniejsze) czerwone ze złotymi wzorkami, dwie większe beżowe. Narożne biurko, podwójna szafa, łóżko, lampy, kryształowy żyrandol i jestem zadowolona.
Powrót do góry Go down
Underclass Hero

Underclass Hero


Liczba postów : 106
Join date : 09/06/2009
Age : 31
Skąd : Lublin

nasze pokoje. Empty
PisanieTemat: Re: nasze pokoje.   nasze pokoje. Icon_minitimeCzw Cze 25, 2009 2:00 pm

Kocham mój pokój! Co prawda dzielę go z braciszkiem, ale jest okej ;-) w nim są 2 szafy, komoda, komputer, 2 wieelkie łóżka, ściany zielone, sufit jasnozielony, na ścianach dodatkowo zdjęcia w ramkach + zielone rolety w nowych oknach ;-) Super jest
Powrót do góry Go down
http://wniebowcieta.fbl.pl
Skarpet.
forum's fairy.
Skarpet.


Liczba postów : 690
Join date : 16/05/2009
Age : 29
Skąd : Białystok

nasze pokoje. Empty
PisanieTemat: Re: nasze pokoje.   nasze pokoje. Icon_minitimePią Cze 26, 2009 12:53 pm

no to dzień dobry.
dodaje zdjęcia mojego królestwa.
posprzatnego ! O.o
nasze pokoje. Vijvqsnasze pokoje. 330fvis
nasze pokoje. T8vqf7
nasze pokoje. 1q0jkn


zdjęcie jeden. tak jakoś
zdjęcie dwa. mój prezent na sztaludze i jakiś bajzel na baryku
zdjęcie trzy. ogólnie to najważniejsza część pokoju.
zdjęcie cztery. widok z okna.
Powrót do góry Go down
http://skarpet.fbl.pl
kaarmel

kaarmel


Liczba postów : 255
Join date : 18/05/2009
Age : 29
Skąd : Dziesięć metrów nad Ziemią

nasze pokoje. Empty
PisanieTemat: Re: nasze pokoje.   nasze pokoje. Icon_minitimePią Cze 26, 2009 1:25 pm

ładny Very Happy taaki duży, a u mnie to klatka dosłownie Very Happy
Powrót do góry Go down
alicja_

alicja_


Liczba postów : 157
Join date : 11/07/2009
Age : 29

nasze pokoje. Empty
PisanieTemat: Re: nasze pokoje.   nasze pokoje. Icon_minitimeSob Lip 11, 2009 10:28 pm

Skarpet. -zazdroszczę Ci widoku :) mój ma pomarańczowe ściany, kilka szafek, biurko i łóżko. nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba!
Powrót do góry Go down
Carrie

Carrie


Liczba postów : 413
Join date : 11/07/2009
Age : 32
Skąd : Toruń

nasze pokoje. Empty
PisanieTemat: Re: nasze pokoje.   nasze pokoje. Icon_minitimeSob Lip 11, 2009 10:33 pm

Skarpet - super pokój ;) Ja jutro sprzątnę nieco i też pokażę Very Happy
Powrót do góry Go down
serpentyna

serpentyna


Liczba postów : 75
Join date : 22/07/2009
Age : 29

nasze pokoje. Empty
PisanieTemat: Re: nasze pokoje.   nasze pokoje. Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 3:28 pm

ja mam malutki pokoj, aczkolwiek w pelni mi wystarcza.
jasnofioletowe sciany, wlasciwie to taki fiolet wpadajacy w roz, ale jest bardzo ladny.
szafa, komoda&szafka pod telewizor w kolorze miodowego brazu, czarny regal&biurko, rozkladana sofa.
widok mam niezbyt ciekawy, bo na podworko, ktore jest naprawde beznadziejne ;D ale hu kers.
Powrót do góry Go down
http://nitrogliceryna.livejournal.com
Lenee

Lenee


Liczba postów : 60
Join date : 12/07/2009
Age : 29

nasze pokoje. Empty
PisanieTemat: Re: nasze pokoje.   nasze pokoje. Icon_minitimePią Lip 24, 2009 4:52 pm

hmn...mój pokój jest duży. można by rzec że nawet bardzo ;] W rogu mam rozkładane łożku, obok niego stolik i dwa fotele. mam dwa biurka- jedno narożne pod komputer a drugie do uczenia. meble to komplet, nie za jasny ale tez nie za ciemny kolor. oczywiście znalazło się też miejsce na gitare i keyboard LOve Moje okno wychodzi na podwórko i drzewa i ulice wiec jest bardzo ładnie ;] sciany mam pomarańczowe, ale już takie wpadające w beż. Ogólnie pokój jest bardzo jasny. aha- i na ścianach oraz meblach kilka plakatów i najważniejsze że niegdy nie jest w nim postprzątane Surprised Moze wrzuce potem jakieś fotki ;]
Powrót do góry Go down
biskup

biskup


Liczba postów : 92
Join date : 19/07/2009
Age : 74

nasze pokoje. Empty
PisanieTemat: Re: nasze pokoje.   nasze pokoje. Icon_minitimeSob Lip 25, 2009 1:25 pm

ja niedawno miałam remont i jestem bardzo, bardzo zadowolona.
nasze pokoje. Ilarmg
wiem nic do siebie nie pasuje, ale kij z tym Smile
Powrót do góry Go down
czarna

czarna


Liczba postów : 28
Join date : 27/07/2009

nasze pokoje. Empty
PisanieTemat: Re: nasze pokoje.   nasze pokoje. Icon_minitimePon Lip 27, 2009 6:01 pm

mój pokój jest naprawdę fajnym pomieszczeniem. ma takie ciemnożółte ściany, telewizor, rozkładaną kanapa, dwa fotele i meble pod kolor, dywanik. oprócz tego hoduję kaktusy, więc mam ich tam całkiem sporo. po podłogach walają się czasopisma poświęcone modzie.
mam cholerny nieład, bo brak czasu powoduje niesprzątanie -,-
Powrót do góry Go down
moni

moni


Liczba postów : 138
Join date : 08/06/2009
Age : 30
Skąd : Wisteria Lane

nasze pokoje. Empty
PisanieTemat: Re: nasze pokoje.   nasze pokoje. Icon_minitimeCzw Lip 30, 2009 6:33 pm

z remontem jeszcze muszę poczekać >.>
nic specjalnego, ale i tak lubię swój pokój.
nasze pokoje. 5b2uld
Powrót do góry Go down
Skarpet.
forum's fairy.
Skarpet.


Liczba postów : 690
Join date : 16/05/2009
Age : 29
Skąd : Białystok

nasze pokoje. Empty
PisanieTemat: Re: nasze pokoje.   nasze pokoje. Icon_minitimeCzw Lip 30, 2009 7:14 pm

Tragus masz fajny pokój, lubie takie które maja pomieszane "style" ^ ^
moni, twój pokój przypomina mój stary Very Happy a wiedz że stary kochałam, twój też kocham i widze Kajli Smile
Powrót do góry Go down
http://skarpet.fbl.pl
moni

moni


Liczba postów : 138
Join date : 08/06/2009
Age : 30
Skąd : Wisteria Lane

nasze pokoje. Empty
PisanieTemat: Re: nasze pokoje.   nasze pokoje. Icon_minitimeCzw Lip 30, 2009 7:16 pm

dziękować Surprised Kajli tylko na suficie nie ma Shocked
Powrót do góry Go down
alicja_

alicja_


Liczba postów : 157
Join date : 11/07/2009
Age : 29

nasze pokoje. Empty
PisanieTemat: Re: nasze pokoje.   nasze pokoje. Icon_minitimeSob Sie 01, 2009 11:12 am

MONI PIJESZ EVIAN! Very Happy i czytasz InStyle! Piona!
Powrót do góry Go down
moni

moni


Liczba postów : 138
Join date : 08/06/2009
Age : 30
Skąd : Wisteria Lane

nasze pokoje. Empty
PisanieTemat: Re: nasze pokoje.   nasze pokoje. Icon_minitimeSob Sie 01, 2009 1:47 pm

jak mam okazję to żadnej innej Mad
a butelka od JPG od kwietnia stoi xd
jou xD
Powrót do góry Go down
rose

rose


Liczba postów : 64
Join date : 19/07/2009
Age : 28
Skąd : Białystok

nasze pokoje. Empty
PisanieTemat: Re: nasze pokoje.   nasze pokoje. Icon_minitimeWto Sie 11, 2009 6:21 pm

Mój pokój jest nie zbyt duży. biurko stoi pod oknem, z którego mam widok na moich hmm dziwnych sąsiadów.... ; / Obok stoi moja mała rozkładana kanapa, a na przeciwko sznureczek beżowych mebli. Ściany mam w pomarańczowej tapecie. Lubię swój pokój .Jak posprzątam to może zdjęcia dodam ;)
Powrót do góry Go down
biskup

biskup


Liczba postów : 92
Join date : 19/07/2009
Age : 74

nasze pokoje. Empty
PisanieTemat: Re: nasze pokoje.   nasze pokoje. Icon_minitimeWto Sie 11, 2009 7:57 pm

rose napisał:
Mój pokój jest nie zbyt duży. biurko stoi pod oknem, z którego mam widok na moich hmm dziwnych sąsiadów.... ; / Obok stoi moja mała rozkładana kanapa, a na przeciwko sznureczek beżowych mebli. Ściany mam w pomarańczowej tapecie. Lubię swój pokój .Jak posprzątam to może zdjęcia dodam ;)
LMFAO
sry musiałam.
Powrót do góry Go down
rose

rose


Liczba postów : 64
Join date : 19/07/2009
Age : 28
Skąd : Białystok

nasze pokoje. Empty
PisanieTemat: Re: nasze pokoje.   nasze pokoje. Icon_minitimePią Paź 30, 2009 10:10 am

Pod koniec wakacji miałam remont. Przeniosłam się z mojego małego pokoiku do ogromnego pokoju. Ale jestem zadowolona. Teraz mam ciemne meble, jasne żółte ściany, oraz widok na ulicę i okno wychodzące na ogród. Pochwalę się kiedyś ale musi być perfekt porządek ;)
Powrót do góry Go down
cuk

cuk


Liczba postów : 31
Join date : 19/09/2009
Age : 33
Skąd : I’m in the prime of my life

nasze pokoje. Empty
PisanieTemat: Re: nasze pokoje.   nasze pokoje. Icon_minitimeCzw Lis 19, 2009 10:47 pm

nasze pokoje. Do16if
Powrót do góry Go down
http://www.last.fm/user/WAYFARERR_
Sponsored content





nasze pokoje. Empty
PisanieTemat: Re: nasze pokoje.   nasze pokoje. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
nasze pokoje.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» nasze telefony.
» nasze nalogi.
» Nasze zestawy.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
where does the good go @rainingcity :: funpark :: ;i cannot explain thease things i feel for you-
Skocz do: