where does the good go @rainingcity
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dirty Dancing

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
nana;
forum's mommy.
nana;


Liczba postów : 737
Join date : 10/05/2009
Age : 28

Dirty Dancing Empty
PisanieTemat: Dirty Dancing   Dirty Dancing Icon_minitimePon Cze 15, 2009 7:34 pm

Cytat :
Jest lato 1963 roku. Frances Houseman, zwana przez znajomych Baby (Jennifer Grey), jest entuzjastycznie nastawioną do życia nastolatką, spędzającą wakacje z rodziną w letnim ośrodku wypoczynkowym Kellerman's. Pewnego wieczoru poznaje tancerza Johna Castle'a (Patrick Swayze), uzdolnionego i przystojnego instruktora tańca. W obliczu niedyspozycji jego tancerki Penny (zaszła w ciążę), Baby przechodzi intensywny kurs tańca i zastępuje ją na pokazie mamby w hotelu. Wkrótce ona i John zakochują się w sobie, lecz ich związek nie jest aprobowany przez ojca dziewczyny, który podejrzewa chłopaka o nieślubne ojcostwo. W ostatni dzień pobytu w ośrodku ojciec przypadkowo dowiaduje się, że John jest niewinny. Zakochana para manifestuje swoją miłość w pamiętnym i pasjonującym finalnym tańcu przy muzyce (I've Had) The Time of My Life.
Powrót do góry Go down
https://rainingcity.forumpolish.com
glammy

glammy


Liczba postów : 144
Join date : 29/05/2009

Dirty Dancing Empty
PisanieTemat: Re: Dirty Dancing   Dirty Dancing Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 7:03 pm

jak już ci pisałam,chcę zobaczyć ;d
oglądałam tylko 2.
Powrót do góry Go down
cheriusia.

cheriusia.


Liczba postów : 29
Join date : 18/06/2009
Age : 28
Skąd : piekło

Dirty Dancing Empty
PisanieTemat: Re: Dirty Dancing   Dirty Dancing Icon_minitimeCzw Cze 18, 2009 7:56 pm

aw! dirty dancing to jeden z moich ukochanych filmów, po prostu go uwielbiam.
znam cały na pamięć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dirty Dancing Empty
PisanieTemat: Re: Dirty Dancing   Dirty Dancing Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dirty Dancing
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dirty Dancing Soundtrack

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
where does the good go @rainingcity :: funpark :: ;relax, take it easy :: movies.-
Skocz do: