where does the good go @rainingcity
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 idealny facet/dziewczyna.

Go down 
+2
alicja_
nana;
6 posters
AutorWiadomość
nana;
forum's mommy.
nana;


Liczba postów : 737
Join date : 10/05/2009
Age : 28

idealny facet/dziewczyna. Empty
PisanieTemat: idealny facet/dziewczyna.   idealny facet/dziewczyna. Icon_minitimeSob Lip 11, 2009 2:11 pm

;33 jaki waszym zdaniem powinien byc perfekcyjny facet/dziewczyna?
Powrót do góry Go down
https://rainingcity.forumpolish.com
alicja_

alicja_


Liczba postów : 157
Join date : 11/07/2009
Age : 29

idealny facet/dziewczyna. Empty
PisanieTemat: Re: idealny facet/dziewczyna.   idealny facet/dziewczyna. Icon_minitimeNie Lip 12, 2009 3:58 pm

ideały są nuuudne Smile
Powrót do góry Go down
nana;
forum's mommy.
nana;


Liczba postów : 737
Join date : 10/05/2009
Age : 28

idealny facet/dziewczyna. Empty
PisanieTemat: Re: idealny facet/dziewczyna.   idealny facet/dziewczyna. Icon_minitimeNie Lip 12, 2009 4:02 pm

goodbyesunday napisał:
ideały są nuuudne Smile

no nie wiem. mnie idealy fascynuja. lubie jak ktos ciagle sprawia, ze odczuam podniecenie przebywania z nim. Smile
Powrót do góry Go down
https://rainingcity.forumpolish.com
kaarmel

kaarmel


Liczba postów : 255
Join date : 18/05/2009
Age : 29
Skąd : Dziesięć metrów nad Ziemią

idealny facet/dziewczyna. Empty
PisanieTemat: Re: idealny facet/dziewczyna.   idealny facet/dziewczyna. Icon_minitimePon Lip 27, 2009 4:38 pm

ideał? dopiero zauważyłam temat.
ja nazywam ideałem kogoś kogo lubię/kocham razem z jego wadami i wtedy są one dla mnie nie ważne (te wady), czyli tak jakbym mogła powiedzieć, że on/ona nie ma wad.
w każdym razie moja ukochana osoba właśnie jest dla mnie idealna.
przystojny (choć to niekoniecznie jest najważniejsze!) miły, przyjacielski, opiekuńczy, romantyczny, śmieszny, wygadany, nie leniwy (choć ja jestem xD), ma złą samoocenę (wada? w każdym razie uwielbiam mu mówić jaki to on jest fajny, kochany i w ogóle) ma jakieś szczególe hobby, no i co najważniejsze czuje do mnie to samo co ja do niego. mogłabym wymieniać jeszcze dużo, ale nie chcę wam zanudzić Very Happy
Powrót do góry Go down
Skarpet.
forum's fairy.
Skarpet.


Liczba postów : 690
Join date : 16/05/2009
Age : 29
Skąd : Białystok

idealny facet/dziewczyna. Empty
PisanieTemat: Re: idealny facet/dziewczyna.   idealny facet/dziewczyna. Icon_minitimeSob Wrz 26, 2009 8:12 pm

ideał nie powinien myśleć że każda dziewczyna na niego leci i powinien być mądry i odnosić się do dziewczyn z szacunkiem, gdy bede z nim nie powinien oglądać się za innymi i nie powinien przesadnie o sibie dbać.
Powrót do góry Go down
http://skarpet.fbl.pl
cheriusia.

cheriusia.


Liczba postów : 29
Join date : 18/06/2009
Age : 28
Skąd : piekło

idealny facet/dziewczyna. Empty
PisanieTemat: Re: idealny facet/dziewczyna.   idealny facet/dziewczyna. Icon_minitimeCzw Paź 08, 2009 9:40 pm

przede wszystkim nie powinien uważać, że jest ideałem.
Powrót do góry Go down
Carrie

Carrie


Liczba postów : 413
Join date : 11/07/2009
Age : 32
Skąd : Toruń

idealny facet/dziewczyna. Empty
PisanieTemat: Re: idealny facet/dziewczyna.   idealny facet/dziewczyna. Icon_minitimePią Paź 09, 2009 5:17 pm

Wystarczą długie włosy i w miarę ładna twarz... Very Happy Jeśli chodzi o ideał z wyglądu Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





idealny facet/dziewczyna. Empty
PisanieTemat: Re: idealny facet/dziewczyna.   idealny facet/dziewczyna. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
idealny facet/dziewczyna.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
where does the good go @rainingcity :: funpark :: ;come as you are :: miłość i chłopcy.-
Skocz do: