where does the good go @rainingcity
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 rodzenstwo.

Go down 
+7
Jane
Skarpet.
serpentyna
kaarmel
Lenee
czarna
nana;
11 posters
AutorWiadomość
nana;
forum's mommy.
nana;


Liczba postów : 737
Join date : 10/05/2009
Age : 28

rodzenstwo. Empty
PisanieTemat: rodzenstwo.   rodzenstwo. Icon_minitimePon Lip 27, 2009 12:17 pm

macie rodzenstwo czy jestescie jedynakami? lubicie sie wzajemnie, czy unikacie?
Powrót do góry Go down
https://rainingcity.forumpolish.com
czarna

czarna


Liczba postów : 28
Join date : 27/07/2009

rodzenstwo. Empty
PisanieTemat: Re: rodzenstwo.   rodzenstwo. Icon_minitimePon Lip 27, 2009 5:45 pm

mam trójkę normalnego rodzeństwa i dwójkę przyrodniego.
co ja myślę? kochamy się. no, w przeciwieństwie do brata, który jest głupi jak but z lewej nogi. wirtuoz pieprzony, ale okej, nieważne, nie o tym teraz ;x
Powrót do góry Go down
Lenee

Lenee


Liczba postów : 60
Join date : 12/07/2009
Age : 29

rodzenstwo. Empty
PisanieTemat: Re: rodzenstwo.   rodzenstwo. Icon_minitimePon Lip 27, 2009 10:08 pm

No mam. Czasami niestety czasami naszczescie ;p
Ale są. Starsza siostra, młodsza, i młodszy brat. Któy jest tak wnęrwiający że szok ;p


Ostatnio zmieniony przez Lenee dnia Wto Lip 28, 2009 5:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
kaarmel

kaarmel


Liczba postów : 255
Join date : 18/05/2009
Age : 29
Skąd : Dziesięć metrów nad Ziemią

rodzenstwo. Empty
PisanieTemat: Re: rodzenstwo.   rodzenstwo. Icon_minitimePon Lip 27, 2009 10:19 pm

3 siostry starsze Very Happy
nie jest tak źle Very Happy
ale chciałabym mieć rówieśnika brata.
Powrót do góry Go down
serpentyna

serpentyna


Liczba postów : 75
Join date : 22/07/2009
Age : 29

rodzenstwo. Empty
PisanieTemat: Re: rodzenstwo.   rodzenstwo. Icon_minitimePon Lip 27, 2009 10:24 pm

mam starszego, przyrodniego brata. i uwazam, ze to wystarczajaco ;p
kiedys mialam problem z tym, ze moj brat jest starszy ode mnie az o 17 lat, ale teraz uwazam to za duzy plus, bo naprawde jest z tego wiele korzysci typu rozne wyjazdy and so on ;D
Powrót do góry Go down
http://nitrogliceryna.livejournal.com
Skarpet.
forum's fairy.
Skarpet.


Liczba postów : 690
Join date : 16/05/2009
Age : 29
Skąd : Białystok

rodzenstwo. Empty
PisanieTemat: Re: rodzenstwo.   rodzenstwo. Icon_minitimeWto Lip 28, 2009 12:14 am

mam brata, 3 lata różnicy, 17 lat, czasem bardzo pomocny,a czasami strasznie upierdliwy, ale go kocham, bardzo.
rodzenstwo. 25a6e3362c
z dziewczynami z klasy na jakiejś imprezie ; d


moja rodzina ogólnie jest zrzyta i mam bardzo dobre stosunki i z braćmi ciotecznymi i stryjecznymi.
Powrót do góry Go down
http://skarpet.fbl.pl
Jane

Jane


Liczba postów : 75
Join date : 17/05/2009
Age : 31
Skąd : Wroclaw

rodzenstwo. Empty
PisanieTemat: Re: rodzenstwo.   rodzenstwo. Icon_minitimeWto Lip 28, 2009 3:38 am

Mam młodszą siostre (tak się składa że w tym samym wieku co Skarpet. widze bo ja jestem w wieku twojego brata XD) - 3 lata.
Tak jej niecierpie że wszyscy twierdzą że nie potrafimy bez siebie żyć, pewnie i tak jest ale jakoś tego nie odczówam.
Cioteczne rodzeństwo denerwuje mnie jeszcze bardziej bo jest jeszcze młodsze i za każdym razem jak je widze wyrywają mi włosy XD
Powrót do góry Go down
http://www.etffan.org
alicja_

alicja_


Liczba postów : 157
Join date : 11/07/2009
Age : 29

rodzenstwo. Empty
PisanieTemat: Re: rodzenstwo.   rodzenstwo. Icon_minitimeWto Lip 28, 2009 12:43 pm

ja mam 2 starsze siostry. jak nie przebywam z nimi za długo to jest fajnie ^^ szczęście, że mieszkają w warszawie...
Powrót do góry Go down
Carrie

Carrie


Liczba postów : 413
Join date : 11/07/2009
Age : 32
Skąd : Toruń

rodzenstwo. Empty
PisanieTemat: Re: rodzenstwo.   rodzenstwo. Icon_minitimeWto Lip 28, 2009 5:30 pm

Starszą siostrę (31 lat) i brata (29)
Powrót do góry Go down
sunny

sunny


Liczba postów : 45
Join date : 22/07/2009
Age : 29

rodzenstwo. Empty
PisanieTemat: Re: rodzenstwo.   rodzenstwo. Icon_minitimeWto Lip 28, 2009 9:43 pm

Mam młodszego brata, w październiku kończy 5 lat. No więc, ogólnie się nie lubimy, denerwuje mnie gdy wchodzi do mojego pokoju, rusza moje rzeczy, a ja go wyganiam itp. Chociaż i tak bardzo go kocham i potrai być na prawdę uroczy. Mam też siostre przyrodnią ma 23/24 lata (nie jestem pewna), badzo ją lubie, pomaga mi w szkole itp. ale niestety aktualnie jest w Korei.

rodzenstwo. Votuub
Mój brat jakoś z dwa lata temu.

rodzenstwo. 307u3y1
I siostra, wim wiem wcale jej tu nie widać, ale nie moge z tego zdjęcia. xDDD
Powrót do góry Go down
papercut.
forum's second mommy.
papercut.


Liczba postów : 15
Join date : 23/09/2009
Age : 27
Skąd : warszawa.

rodzenstwo. Empty
PisanieTemat: Re: rodzenstwo.   rodzenstwo. Icon_minitimeSro Wrz 23, 2009 5:06 pm

no to ja jestem jedynaczką. chciałabym mieć starszą siostrę, ale nic się już nie zrobi : <
ale mam za to kuzynkę - 24 lat, ale gada się, jak z rówieśnicą - mam na myśli, tak na luzie i wgl.
Powrót do góry Go down
http://www.za-potrzeba.blog.onet.pl
nana;
forum's mommy.
nana;


Liczba postów : 737
Join date : 10/05/2009
Age : 28

rodzenstwo. Empty
PisanieTemat: Re: rodzenstwo.   rodzenstwo. Icon_minitimeSro Wrz 23, 2009 5:23 pm

sunny napisał:
Mam młodszego brata, w październiku kończy 5 lat. No więc, ogólnie się nie lubimy, denerwuje mnie gdy wchodzi do mojego pokoju, rusza moje rzeczy, a ja go wyganiam itp. Chociaż i tak bardzo go kocham i potrai być na prawdę uroczy. Mam też siostre przyrodnią ma 23/24 lata (nie jestem pewna), badzo ją lubie, pomaga mi w szkole itp. ale niestety aktualnie jest w Korei.

rodzenstwo. Votuub
Mój brat jakoś z dwa lata temu.

rodzenstwo. 307u3y1
I siostra, wim wiem wcale jej tu nie widać, ale nie moge z tego zdjęcia. xDDD

o jaaa, jakie fajne rodzenstwo LOve braciszka masz juz wogole słit !
Powrót do góry Go down
https://rainingcity.forumpolish.com
Sponsored content





rodzenstwo. Empty
PisanieTemat: Re: rodzenstwo.   rodzenstwo. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
rodzenstwo.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
where does the good go @rainingcity :: funpark :: ;i cannot explain thease things i feel for you-
Skocz do: