where does the good go @rainingcity
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 The Pretty Reckless

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Skarpet.
forum's fairy.
Skarpet.


Liczba postów : 690
Join date : 16/05/2009
Age : 29
Skąd : Białystok

The Pretty Reckless Empty
PisanieTemat: The Pretty Reckless   The Pretty Reckless Icon_minitimeWto Lip 28, 2009 12:28 am

The Pretty Reckless 0907020158546323396_677133_v1

Cytat :
The Pretty Reckless jest zespołem rockowym założonym przez Taylor Momsen.Zespół obecnie koncertuje z Momsen na wokalu, Jan Secolo na gitarze, Matt Chiarelli na basie, i Nick Carbone na perkusji.Zespół początkowo nazywał się The Reckless, ale zmienił się na The Pretty Reckless z nieznanych powodów. Momsen stwierdziła w wywiadzie z OK! Magazyn, że zespół podpisał z wytwórnią Interscope kontrakt na płytę i chce wydać ich debiutancki album jeszcze w tym roku.W innym wywiadzie Taylor pokrótce omówiła dźwięk zespołu, mówiąc, że „Doznacie lekkiego szoku. To zdecydowanie nie jest to, czego ludzie się spodziewają. To rock and roll.” również wyjawiła, że ona jest główną wokalistką i gitarzystką i pisze teksty do wszystkich piosenek. Również wyjawiła, że na jej muzykę wpływ mieli:Debbie Harry, Joan Jett, Cherie Currie,Courtney Love,Soundgarden, Audioslave, Hole i Nirvana.
Powrót do góry Go down
http://skarpet.fbl.pl
Serena

Serena


Liczba postów : 142
Join date : 30/05/2009
Skąd : Polska

The Pretty Reckless Empty
PisanieTemat: Re: The Pretty Reckless   The Pretty Reckless Icon_minitimeWto Sie 18, 2009 1:56 pm

jenny, a nie taylor, przynajmniej dla mnie.
taka sexdrugsrocknroll, ale nie pociaga mnie ich muzyka.
Powrót do góry Go down
http://ohscene.blog.pl
 
The Pretty Reckless
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
where does the good go @rainingcity :: funpark :: ;let's dance :: artysci.-
Skocz do: