where does the good go @rainingcity
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Język szwedzki

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
serpentyna

serpentyna


Liczba postów : 75
Join date : 22/07/2009
Age : 29

Język szwedzki Empty
PisanieTemat: Język szwedzki   Język szwedzki Icon_minitimeWto Lip 28, 2009 11:05 am

Miałyście styczność z tym językiem?
Podoba wam się?
I tak dalej, czyli generalnie wszystko o tym języku.
Powrót do góry Go down
http://nitrogliceryna.livejournal.com
Carrie

Carrie


Liczba postów : 413
Join date : 11/07/2009
Age : 32
Skąd : Toruń

Język szwedzki Empty
PisanieTemat: Re: Język szwedzki   Język szwedzki Icon_minitimeWto Lip 28, 2009 5:33 pm

Miewam styczność bo słucham szwedzkich zespołów i kilka znajomych zna nieco ten język ;)
Powrót do góry Go down
serpentyna

serpentyna


Liczba postów : 75
Join date : 22/07/2009
Age : 29

Język szwedzki Empty
PisanieTemat: Re: Język szwedzki   Język szwedzki Icon_minitimeWto Lip 28, 2009 8:34 pm

ja strasznie chce sie go uczyc w liceum, o ile oczywiscie dostane sie do tego, co chce + uda sie utworzyc grupe z minimum 10 osob bodajze, ktore chca sie uczyc tego jezyka. jak nie, to pozostaje mi niemiecki -.-
Powrót do góry Go down
http://nitrogliceryna.livejournal.com
perry

perry


Liczba postów : 34
Join date : 27/06/2009

Język szwedzki Empty
PisanieTemat: Re: Język szwedzki   Język szwedzki Icon_minitimePią Gru 25, 2009 10:53 pm

ja się uczę duńskiego, dosyć podobny język, ale za nic w świecie się go nie nauczę, inaczej się mówi inaczej pisze i słabo na dyktandach wypadam Sad
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Język szwedzki Empty
PisanieTemat: Re: Język szwedzki   Język szwedzki Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Język szwedzki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Język angielski
» Język niemiecki
» Język francuski
» Język włoski
» Język Japoński.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
where does the good go @rainingcity :: funpark :: ;other side of the world :: zagranica. :: języki obce.-
Skocz do: